88. Schilderij, G.A, den Ouden

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd G.A. den Ouden 1975.

Kavelnummer en naam 88. Schilderij, G.A, den Ouden
Veiling Veiling 34
Afmetingen 22 x 34 cm.
Conditie Kleine beschadiging paneel, paneel los in lijst.
Huidig bod€ 80
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen