Veiling: Veiling 34

667. Bijzettafel

Eikenhouten bijzettafel met bewerkt messing blad, circa 1930.

573. Prenten Hollandse School

Prenten Hollandse School, vijfenvijftig stuks.

541. Satsuma vaasjes

Veertien miniatuur Satsuma vaasjes.

560. Console

Eikenhouten console, circa 1930.

671. Slaapkamerkast

Arts & Crafts eikenhouten slaapkamerkast, circa 1920.

32. Glazen object

Rookglazen object, ontwerper onbekend. Circa 1960.

153. Lot curiosa

Lot verschillende messing voorwerpen.

56. Broches

Een lot van twee stuks olifant broches van zilver met markasiet, 2e helft 20e eeuw. A. De grote olifant is ongemerkt maar getoetst op zilver. B. De kleine olifant is gemerkt: 835 en ander merk.

426. Vaas, Pasabahce Turkije

Vaas Pasabahce met geëtst decor van chrysanten, Turkije, 20e eeuw. Gesigneerd aan de onderzijde.

386. Bijzettafel

Bijzettafel ingelegd met tegels met bloemmotieven.

58. Vaas

Blauwe glazen vaas, circa 1960.

547. Vaas, Wedgwood Jasperware

Lichtblauwe Wedgwood Jasperware vaas, voorzien van acanthus blad decoratie en lelies. Gemerkt Wedgwood.

579. Bureau

Klassiek dubbel gebogen bureau met klep, circa 1950.

662. Lot curiosa

103. Porseleinen pop

Replica Heubach porseleinen pop.

546. Wandconsole

Wandconsole voorzien van gestoken houtsnijwerk. Adelaarskop uitlopend in een poot.

673. Hanglamp

Art Deco hanglamp, gepatineerd messing met gemarmerde glazen kappen. Circa 1930.

430. Stoelen, ontwerp Svante Schöblom voor Overman

672. Bolkroonluchter

Twaalfarmige koperen bolkroonluchter, eerste helft 20e eeuw.

290. Senufo masker, West-Afrika

Hout, Senufo masker, 2e helft 20e eeuw, West-Afrika. Masker met versiering van een vogel.

557. Amsterdamse school plantentafel

Amsterdamse school plantentafel, geëboniseerd eiken met blond eiken bovenblad, jaren 30.

544. Object

564. Amsterdamse school plantentafel

Amsterdamse school licht eiken pied de stalle.

202. Lot modelauto's Maisto

548. Vaas, Val Saint Lambert

Chinees groene kristallen vaas, Val Saint Lambert, België, cut to clear techniek. Uit de catalogus van 1908, Hubert Fouarge.

9725 CT Groningen