Veiling: Veiling 34
413. Tekening
Pastelkrijttekening van een trekschuit. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
391. Kolenkit
Zwarte beschilderde ijzeren kolenkit, circa 1900.
370. Kastkommen, Engeland
Twee verschillende kastkommen met transferprint uit ca. 1860/1880.
436. Lot ketels
Een messing zakketel een twee koperen ketels, circa 1900.
478. Schoolplaat
Schoolplaat "Hollandsche Infanterie bij de bruggen over de Berezina", uitgave J.B. Wolters.
476. Schoolplaat
Schoolplaat "De troepen Bossu dringen Rotterdam binnen", uitgave J.B. Wolters.
477. Schoolplaat
Schoolplaat "De prins trekt over de maas", uitgave J.B. Wolters.
480. Schoolplaat
Schoolplaat " 's-Hertogenbosch door Frederik Hendrik belegerd", uitgaven J.B. Wolters.
490. Schilderij
Schilderij, stilleven met bot, olieverf op board. Linksonder gesigneerd met initialen B.D. en gedateerd '73.
457. Lot Sphinx Maastricht aardewerk
Vier gekleurde-en geglazuurde aardewerk vazen, Wim Visser voor Sphinx Maastricht.
487. Raam
Raam met geëtste afbeelding van een zeilschip op zee.
472. Lot aardewerk
Vijf verschillend geglazuurde aardewerk vazen en kom.
464. Lot curiosa, incl. Urania Tin, Maastricht
Lot curiosa met bovenliggend item Urania tin, Maastricht (1903-1910), gemerkt Urania. Met deksel zonder glazen binnen schaal.
432. Gasmasker en opbergblik
Gasmasker en opbergblik, midden 20e eeuw.
9725 CT Groningen