Veiling: Veiling 34

419. Puzzels

Vijf verschillende kinderpuzzels, jaren 60.

413. Tekening

Pastelkrijttekening van een trekschuit. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

628. Lamp

Messinglamp met glas-in-lood kap.

391. Kolenkit

Zwarte beschilderde ijzeren kolenkit, circa 1900.

370. Kastkommen, Engeland

Twee verschillende kastkommen met transferprint uit ca. 1860/1880.

436. Lot ketels

Een messing zakketel een twee koperen ketels, circa 1900.

478. Schoolplaat

Schoolplaat "Hollandsche Infanterie bij de bruggen over de Berezina", uitgave J.B. Wolters.

476. Schoolplaat

Schoolplaat "De troepen Bossu dringen Rotterdam binnen", uitgave J.B. Wolters.

477. Schoolplaat

Schoolplaat "De prins trekt over de maas", uitgave J.B. Wolters.

480. Schoolplaat

Schoolplaat " 's-Hertogenbosch door Frederik Hendrik belegerd", uitgaven J.B. Wolters.

486. Raam

Glazen raam met gekleurde Chinese afbeelding.

490. Schilderij

Schilderij, stilleven met bot, olieverf op board. Linksonder gesigneerd met initialen B.D. en gedateerd '73.

457. Lot Sphinx Maastricht aardewerk

Vier gekleurde-en geglazuurde aardewerk vazen, Wim Visser voor Sphinx Maastricht.

487. Raam

Raam met geëtste afbeelding van een zeilschip op zee.

472. Lot aardewerk

Vijf verschillend geglazuurde aardewerk vazen en kom.

464. Lot curiosa, incl. Urania Tin, Maastricht

Lot curiosa met bovenliggend item Urania tin, Maastricht (1903-1910), gemerkt Urania. Met deksel zonder glazen binnen schaal.

432. Gasmasker en opbergblik

Gasmasker en opbergblik, midden 20e eeuw.

460. Dekselpot

450. Lot curiosa

446. Lot plate

469. Lot Chinees porselein

465. Maskers

Twee houten maskers.

441. Stoommachine

Blikken stoommachine, midden 20e eeuw.

506. Schaal

Opengewerkte witte schaal, gesigneerd Zangs.

510. Vazen

Twee Chinese bewerkte bronzen vazen, circa 1900.

9725 CT Groningen