Veiling: Veiling 34

54. Metalen geldkist met sleutels

Metalen geldkist met circa 100 sleutels.

13. Houten putto

Houten beeld van een honing likkende putto. Barok stijl, eerste helft 20e eeuw.

64. Lot tin

75. Lot koperwerk

28. Vogelkooi

IJzeren vogelkooi met houten vogel, eerste helft 20e eeuw.

63. Aquarel, Bob ten Hoope

Aquarel, Bob ten Hoope (1920-2014). Linksonder gesigneerd en gedateerd, 1960.

81. Moko, Indonesië

Moko, bronzen kettledrum van Alor Island, werd gebruikt als betaalmiddel. Indonesië, circa 1900.

69. Schilderij

Schilderij, winterlandschap, olieverf op doek. Eerste helft 20e eeuw.

71. Lot bakeliet

Lot verschillende bakelieten gebruiksvoorwerpen, midden 20e eeuw.

74. Lot lijstwerk

78. Schilderij

Schilderij, landschap, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd R'77.

79. Schilderij

Schilderij, zeegezicht bij volle maan, olieverf op board. Begin 20e eeuw.

85. Medicijnkastjes

Twee bakelieten medicijnkastjes, circa 1960.

99. Schilderij, D. Groen

Schilderij, Keulse pot met pioenrozen. Rechtsonder gesigneerd Dick Groen, midden 20e eeuw.

91. Plaquette

Plaquette met afbeelding van een kat, Keramo Duitsland. Circa 1970.

92. Klok

Klok S. Smith & Son London. Circa 1930.

94. Schalen

Een schaal Koninklijke Tichelaar Makkum en een glazen schaal.

70. Lot bakeliet

613. Paraplubak

Messing bewerkte paraplubak, circa 1900.

66. Lot bakeliet

77. Aquarellen, Marion Baars

Drie aquarellen, bloemstilleven, rechtsonder gesigneerd Marion Baars.

98. Potloodtekening

Twee ingelijste potloodtekeningen toegeschreven aan Diana van den Berg (1923-1997).

110. Nachtkastje

109. Kroonluchter

Zesarmige kroonluchter, tweede helft 20e eeuw.

569. Reclamebord Frigge's Groningen

Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.

9725 CT Groningen