Veiling: Veiling 34
54. Metalen geldkist met sleutels
Metalen geldkist met circa 100 sleutels.
13. Houten putto
Houten beeld van een honing likkende putto. Barok stijl, eerste helft 20e eeuw.
28. Vogelkooi
IJzeren vogelkooi met houten vogel, eerste helft 20e eeuw.
63. Aquarel, Bob ten Hoope
Aquarel, Bob ten Hoope (1920-2014). Linksonder gesigneerd en gedateerd, 1960.
81. Moko, Indonesië
Moko, bronzen kettledrum van Alor Island, werd gebruikt als betaalmiddel. Indonesië, circa 1900.
69. Schilderij
Schilderij, winterlandschap, olieverf op doek. Eerste helft 20e eeuw.
71. Lot bakeliet
Lot verschillende bakelieten gebruiksvoorwerpen, midden 20e eeuw.
78. Schilderij
Schilderij, landschap, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd R'77.
79. Schilderij
Schilderij, zeegezicht bij volle maan, olieverf op board. Begin 20e eeuw.
85. Medicijnkastjes
Twee bakelieten medicijnkastjes, circa 1960.
99. Schilderij, D. Groen
Schilderij, Keulse pot met pioenrozen. Rechtsonder gesigneerd Dick Groen, midden 20e eeuw.
91. Plaquette
Plaquette met afbeelding van een kat, Keramo Duitsland. Circa 1970.
94. Schalen
Een schaal Koninklijke Tichelaar Makkum en een glazen schaal.
70. Lot bakeliet
66. Lot bakeliet
77. Aquarellen, Marion Baars
Drie aquarellen, bloemstilleven, rechtsonder gesigneerd Marion Baars.
98. Potloodtekening
Twee ingelijste potloodtekeningen toegeschreven aan Diana van den Berg (1923-1997).
109. Kroonluchter
Zesarmige kroonluchter, tweede helft 20e eeuw.
569. Reclamebord Frigge's Groningen
Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.
9725 CT Groningen