Veiling: Veiling 34

107. Eetkamerstoelen

647. Beeld, Burkina Faso

Bronzen beeld muzikant met losse xylofoon, Burkina Faso. Tweede helft 20e eeuw.

40. Decoratief masker, Afrika

Decoratief houten masker met meerdere hoofden, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

217. Stoven en vuurtest

Een vierkante eiken kerkstoof met messing hengsel, een ronde eiken stoof en een aardewerken vuurtest, 19e eeuw.

133. Colopal schaal, A.D. Copier

Persglazen Colopal schaal, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam. Circa 1935.

228. Schaal, Floris Meydam

Witte deksel schaal, model 1153, Floris Meydam 1988.

316. Cursus Engels, Godfried Bomans en William H. Howard

Engelse cursus, box met zeven elpees en twee lesboeken. Een verrassende lesmethode naar ideeën en volgens de oorspronkelijke Nederlandse tekst van Bomans, Amsterdam, 1962.

659. Eetkamerstoel

Schapenleren eetkamerstoel.

4. Kommen, Petrus Regout Maastricht

Drie kommen Petrus Regout Maastricht, circa 1900.

30. Kroonluchter

Smeedijzeren kroonluchter met bloemen, circa 1950.

51. Schilderij, Harrie Koolen

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

23. Icoon

Icoon "Maagd Maria van eeuwige hulp", tweede helft 20e eeuw.

67. Lot kop-en-schotels en kommen

Zes kop-en-schotels Samson Frankrijk en drie Chinese kommen.

53. Tincraquelé schaal

Geplooide glazen tincraquelé schaal, midden 20e eeuw.

24. Tegels

Negen verschillende blauw-witte tegels.

22. Replica potvistand

Replica van een potvistand met gravering van Napoleon.

29. Dame-jeanne

Grote groene glazen fles ook wel dame-jeanne genoemd, eerste helft 20e eeuw.

31. Dienblad

Verzilverd dienblad op pootjes met opstaande rand. Midden 20e eeuw.

15. Schaal, Cristallerie de Vannes-Le-Châtel

Peervormige kristallen schaaltje met zilveren blaadje, gemerkt 835. Kristalfabriek Cristallerie de Vannes-Le-Châtel, circa 1970.

36. Gebakset

Een gebaksbord en twaalf schotels, Hutschenreuther Honenberg Germany. Circa 1960.

39. Lot glaswerk

16. Ets, A. Ensing

Ets "Doortje", met potlood genummerd en gesigneerd Annelies Ensing. Nummer 2/15, 1980.

46. Hanglamp

Vintage wit metalen hanglamp, circa 1970.

44. Anjer vaasje

Helder glazen anjer vaasje met zwarte voet. Midden 20e eeuw.

569. Reclamebord Frigge's Groningen

Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.

9725 CT Groningen