Veiling: Veiling 34

643. Borden, Bert Muller Amsterdam

Drie diepe borden, vijf grote borden en een klein bord, Bauscher Weiden, Bavaria Duitsland, Bert Muller Amsterdam.

648. Emaille rek met keukengerei

650. Armbanden, Ivoorkust

Twee Afrikaanse ivoren armband, Baoulé Ivoorkust. Circa 1920.

649. Pistool

Vuursteen pistool met ingelegd handvat, Turkije.

392. Verrekijker

Messing nautische telescoop verrekijker, circa 1900.

385. Bronzen beeld, Burkina Faso

Bronzen beeld van een muziekkant gemerkt Derme, Burkina Faso. Tweede helft 20e eeuw.

328. Beeld paard van Troje

Paard van Troje, bronzen beeld, eind 20e eeuw.

313. Houten sculptuur

Houten opengewerkt sculptuur. Gemerkt met initialen I.N. gedateerd '74 en toegeschreven aan Isamu Nosuchi.

163. Vaas

Beschilderde messing vaas met opgelegd bloemmotief van parelmoer, gemerkt Korea. Midden 20e eeuw.

214. Lot aardewerk

Lot aardewerk bestaande uit een schenkkan, fruittes en dekselpot.

220. Dekselpot, China

Chinese cilinder vorm biscuit dekselpot, met decor van acht paarden van keizer Mu Wang. Begin 20e eeuw.

26. Barometer, J. Mössinger Groningen

Barometer J. Mössinger Groningen. Circa 1920

76. Glazen schalen

Twee rood-witte glazen sierschalen, tweede helft 20e eeuw.

232. Bijbel met zilveren slot

Antieke bijbel met zilveren slot, 1875.

322. Revolver

Revolver A. Uberti & C. Gardone V.T. Italy mod. 1851 Reb Nord Cal. 36 .

454. Lot Mobach aardewerk

Vijf gekleurde- en geglazuurde aardewerk vazen, Mobach Utrecht.

139. Aquarel

Aquarel, linksonder stempel van atelier Israels.

636. Lot servies

45. Tekening, Kees de Waal

Tekening, gemengde techniek op papier. Linksonder gesigneerd en gedateerd Kees de Waal 2000.

95. Dienblad en klokstel

Art Deco dienblad en driedelig porseleinen klokstel, circa 1925.

676. Hutkoffer

Houten bruin geschilderde hutkoffer, circa 1920.

606. Bajonet

Bajonet, circa 1920.

279. Decoratieve beelden, Afrika

Twee decoratieve houten beelden, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

289. Decoratieve beelden, Afrika

569. Reclamebord Frigge's Groningen

Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.

9725 CT Groningen