Veiling: Veiling 34

538. Prenten

Twee ingelijste Portugese prenten.

399. Vaas

Chinese aardewerk vaas.

621. Paraplubak

Messing conisch gevormde bewerkte paraplubak, circa 1920.

225. Maskers

Twee Aziatische maskers, 20e eeuw.

216. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit een bonbonschaaltje , servetring, zes theelepels en twee mosterdlepeltjes.

167. Boeddha

Beschilderde porseleinen Boeddha met vijf kinderen.

624. Lot dia apparatuur

627. Prullenbak

Drie beschilderde prullenbakken.

639. Lot servies

632. Borduurwerk

630. Lamp

Messinglamp met glas-in-lood kap.

640. Lot kinderservies

638. Broodtrommels

646. Beelden

Twee polystone beelden van een man en een vrouw met kinderen, afgewerkt met een dun laagje brons.

643. Borden, Bert Muller Amsterdam

Drie diepe borden, vijf grote borden en een klein bord, Bauscher Weiden, Bavaria Duitsland, Bert Muller Amsterdam.

648. Emaille rek met keukengerei

650. Armbanden, Ivoorkust

Twee Afrikaanse ivoren armband, Baoulé Ivoorkust. Circa 1920.

649. Pistool

Vuursteen pistool met ingelegd handvat, Turkije.

392. Verrekijker

Messing nautische telescoop verrekijker, circa 1900.

385. Bronzen beeld, Burkina Faso

Bronzen beeld van een muziekkant gemerkt Derme, Burkina Faso. Tweede helft 20e eeuw.

328. Beeld paard van Troje

Paard van Troje, bronzen beeld, eind 20e eeuw.

313. Houten sculptuur

Houten opengewerkt sculptuur. Gemerkt met initialen I.N. gedateerd '74 en toegeschreven aan Isamu Nosuchi.

163. Vaas

Beschilderde messing vaas met opgelegd bloemmotief van parelmoer, gemerkt Korea. Midden 20e eeuw.

214. Lot aardewerk

Lot aardewerk bestaande uit een schenkkan, fruittes en dekselpot.

574. Servetringen

Zeven gekleurde bakelieten servetringen, circa 1930.

9725 CT Groningen