Veiling: Veiling 34

602. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

143. Lot curiosa

605. Bajonet

Bajonet met metalen schede, circa 1920.

578. Ladekast

Empire eikenhouten ladekast met messing ringbeslag en benen slotplaatjes, 19e eeuw.

617. Paraplubak

Messing ovaal gevormde bewerkte paraplubak, circa 1920.

620. Lamp

Messinglamp met glas-in-lood kap.

34. Schilderij

Schilderij, landschap met knotwilgen, olieverf op board. Midden 20e eeuw.

9. Bord en wandborden, Japan

Drie Japanse porseleinen Peranakan Nyonya straits borden, handgeschilderde bloemen en paradijsvogel. Onderzijde gemerkt, 20e eeuw.

160. Borduurwerk

122. Jardinière, Plateelbakkerij Arnhem Holland

Jardinière, Plateelbakkerij Arnhem Holland. Circa 1930.

165. Lot plateel, Plateelbakkerij Gouda Holland

Plateel servies bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en een kom. Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw.

233. Bel

Primitieve bronzen Indiase bel, circa 1920.

304. Wandborden, Petrus Regout Maastricht

Zes wandborden decor wildrose 1892, Petrus Regout Maastricht Holland.

337. Tekening

Tekening van een ooievaar, gesigneerd met monogram MB 2015.

394. Pet Grenztruppen der DDR

Pet van de grenswachten van het voormalige Oost-Duitsland, tweede helft 20e eeuw.

423. Kussens

Vier kussens van kamelenzakken.

393. Jenever kruik, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Jenever kruik, Wilhelmina 1898-1938, Plateelbakkerij Zuid-Holland.

623. Lot spellen

475. Schoolplaat

Schoolplaat "Prins van Oranje aan het hoofd van de nationale militie bij Quatre-Bas", uitgave J.B. Wolters.

473. Schilderij

Schilderij, vrouw in klederdracht, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd met initialen P.S. en gedateerd '92.

521. Speeltafel

Jugendstil mahoniehouten opklapbare speeltafel, circa 1900.

528. Erotische Japanse prent

569. Reclamebord Frigge's Groningen

Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.

9725 CT Groningen