Veiling: Veiling 34
602. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
578. Ladekast
Empire eikenhouten ladekast met messing ringbeslag en benen slotplaatjes, 19e eeuw.
617. Paraplubak
Messing ovaal gevormde bewerkte paraplubak, circa 1920.
34. Schilderij
Schilderij, landschap met knotwilgen, olieverf op board. Midden 20e eeuw.
9. Bord en wandborden, Japan
Drie Japanse porseleinen Peranakan Nyonya straits borden, handgeschilderde bloemen en paradijsvogel. Onderzijde gemerkt, 20e eeuw.
122. Jardinière, Plateelbakkerij Arnhem Holland
Jardinière, Plateelbakkerij Arnhem Holland. Circa 1930.
165. Lot plateel, Plateelbakkerij Gouda Holland
Plateel servies bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en een kom. Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw.
304. Wandborden, Petrus Regout Maastricht
Zes wandborden decor wildrose 1892, Petrus Regout Maastricht Holland.
337. Tekening
Tekening van een ooievaar, gesigneerd met monogram MB 2015.
394. Pet Grenztruppen der DDR
Pet van de grenswachten van het voormalige Oost-Duitsland, tweede helft 20e eeuw.
393. Jenever kruik, Plateelbakkerij Zuid-Holland
Jenever kruik, Wilhelmina 1898-1938, Plateelbakkerij Zuid-Holland.
475. Schoolplaat
Schoolplaat "Prins van Oranje aan het hoofd van de nationale militie bij Quatre-Bas", uitgave J.B. Wolters.
473. Schilderij
Schilderij, vrouw in klederdracht, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd met initialen P.S. en gedateerd '92.
521. Speeltafel
Jugendstil mahoniehouten opklapbare speeltafel, circa 1900.
569. Reclamebord Frigge's Groningen
Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.
9725 CT Groningen