Veiling: Veiling 34

243. Schilderij, Bootsma

Schilderij, olieverf. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd. Bootsma '87.

634. Glazen dekselpot met schelpen

527. Erotische Japanse prent

387. Schilderij

Schilderij, acryl op board. Linksonder gesigneerd M. Kadishman.

455. Schilderij

545. Handwringer

Houten Aponos handwringer, circa 1950.

355. Regulateur

Weense Regulateur Gustav Becker Werke. Eind 19e eeuw.

651. Lot curiosa

162. Lot plateel, Plateelbakkerij Gouda Holland

Lot plateel bestaande uit een asbak, schaal en twee vazen. Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw.

654. Stoel

Witte Louis XV stijl armstoel.

655. Fauteuil

Lodewijk XVI stijl arm fauteuil.

656. Stoelen

Zes Cuba mahoniehouten eetkamerstoelen, circa 1900.

657. Clubfauteuil

Schapenleren Art Deco stijl clubfauteuil.

661. Tafel

Uitschuifbare Brabantia formica eetkamertafel, circa 1960.

660. Stoelen, Riemersma

Stapelbare kuipstoelen van het Nederlandse merk Riemersma, twee stoelen met bakelieten armleggers.

602. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

606. Bajonet

Bajonet, circa 1920.

605. Bajonet

Bajonet met metalen schede, circa 1920.

143. Lot curiosa

552. Kinderstoel

Vintage kinderstoel, Japans design, jaren 60.

578. Ladekast

Empire eikenhouten ladekast met messing ringbeslag en benen slotplaatjes, 19e eeuw.

617. Paraplubak

Messing ovaal gevormde bewerkte paraplubak, circa 1920.

620. Lamp

Messinglamp met glas-in-lood kap.

34. Schilderij

Schilderij, landschap met knotwilgen, olieverf op board. Midden 20e eeuw.

574. Servetringen

Zeven gekleurde bakelieten servetringen, circa 1930.

9725 CT Groningen