Veiling: Veiling 34
503. Sculptuur
Sculptuur uit serpentijn gesneden kubistische vogel. Midden 20e eeuw.
517. Theemuts, Metawa Holland
Metalen theemuts van Metawa Holland, jaren 50.
505. Houten theekist, tea caddy
Mahoniehouten Biedermeier theekist, tea caddy, eind 19e eeuw.
601. Art Deco schaal
Amberkleurige Art Deco persglazen schaal, jaren 30.
Fabrikant Stölzle & Sohne, Bohemia.
568. Butlerspiegel, Engeland
Middelgrote butler spiegel met bol spiegel glas (convex spiegel), goudkleurig met zwarte binnenrand, eerste helft 20e eeuw.
595. Art Deco asbak
Asbak, Boheems malachietgroen persglas. Drie paarden dragen de asbak. Ontwerp: Arthur Plewa. Uitvoering Curt Schlevogt, Gablonz, Bohemia.
440. Zeefdruk, Frans Hage
Zeefdruk Frans Hage, met potlood gesigneerd en gedateerd 1987.
501. Vaas
Aardewerk vaas gemerkt met monogram en gedateerd '65.
508. Foto’s
Twee ingelijste foto's van lampen gemaakt door Jac. Jorna & Zn 's- Bosch. Circa 1930.
504. Beeld Art Brabançon Tích van den Balck
Gipsen beeld van twee beschonken heren leunend tegen een lantaarnpaal. Gemerkt Art Brabançon Tích van den Balck. Tweede helft 20e eeuw.
344. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd.
184. Snijwerk dierfiguren
Twee uit tagua noot gesneden dierfiguren in de vorm van een netsuke, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
543. Beeld Vrouwe Justitia
Crèmekleurige geblinddoekte Vrouwe Justitia uitgevoerd in gips, Art Deco stijl, Duitse herkomst.
571. Ladeblok
Vintage teakhouten ladeblok voor bestek, Denemarken, circa 1965.
9725 CT Groningen