Veiling: Veiling 34

503. Sculptuur

Sculptuur uit serpentijn gesneden kubistische vogel. Midden 20e eeuw.

514. Prenten, G. Kuipers

517. Theemuts, Metawa Holland

Metalen theemuts van Metawa Holland, jaren 50.

505. Houten theekist, tea caddy

Mahoniehouten Biedermeier theekist, tea caddy, eind 19e eeuw.

524. Houtsnijwerk

Javaans reliëf houtsnijwerk, circa 1960.

533. Prent

530. Beeld kat

Zandstenen beeld van een zittende kat.

601. Art Deco schaal

Amberkleurige Art Deco persglazen schaal, jaren 30.
Fabrikant Stölzle & Sohne, Bohemia.

568. Butlerspiegel, Engeland

Middelgrote butler spiegel met bol spiegel glas (convex spiegel), goudkleurig met zwarte binnenrand, eerste helft 20e eeuw.

595. Art Deco asbak

Asbak, Boheems malachietgroen persglas. Drie paarden dragen de asbak. Ontwerp: Arthur Plewa. Uitvoering Curt Schlevogt, Gablonz, Bohemia.

531. Balinees houtsnijwerk

532. Beeld os

Zandstenen beeld van een os.

536. Speculaasplank

440. Zeefdruk, Frans Hage

Zeefdruk Frans Hage, met potlood gesigneerd en gedateerd 1987.

494. Glazen kat

Glazen kat, FM Konstglas Ronneby Zweden.

501. Vaas

Aardewerk vaas gemerkt met monogram en gedateerd '65.

508. Foto’s

Twee ingelijste foto's van lampen gemaakt door Jac. Jorna & Zn 's- Bosch. Circa 1930.

511. Kinderviool

504. Beeld Art Brabançon Tích van den Balck

Gipsen beeld van twee beschonken heren leunend tegen een lantaarnpaal. Gemerkt Art Brabançon Tích van den Balck. Tweede helft 20e eeuw.

427. Lot kandelaren

Lot met vier messing kandelaren.

344. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd.

184. Snijwerk dierfiguren

Twee uit tagua noot gesneden dierfiguren in de vorm van een netsuke, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

543. Beeld Vrouwe Justitia

Crèmekleurige geblinddoekte Vrouwe Justitia uitgevoerd in gips, Art Deco stijl, Duitse herkomst.

571. Ladeblok

Vintage teakhouten ladeblok voor bestek, Denemarken, circa 1965.

652. Pop

Pop op standaard, circa 1930.

9725 CT Groningen