Veiling: Veiling 34

168. Boeddha

Houten Birmese Boeddha, goudkleurig beschilderd en versierd met groene en witte stenen. Tweede helft 20e eeuw.

194. Lot elpees

196. Lot elpees

197. Lot elpees

291. Tijdschriftenrek

Vintage tijdschriftenrek van palissander en ijzer, circa 1960.

145. Wandbord en serveerschaal, Plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland

Plateel jubileum wandbord en een serveerschaal, Plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland.

179. Bierpul, Basil Ede

Porseleinen bierpul, Basil Ede, vervaardigd van fijn Limoges porselein door Haviland. Rand versiert met 24 karaats goud en voorzien van een fijn bewerkt tinnen deksel. Beperkte uitgifte door Franklin Porcelain.

183. Lot netsukes

Drie houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

188. Lot netsukes

Vier houten netsukes, gemerkt met Chinees Karakter. Eind 20e eeuw.

182. Lot netsukes

212. Spiegel

Facet geslepen spiegel in geornamenteerde lijst.

226. lot aardewerk

Lot aardewerk waaronder een lampenvoet, Keulse kruik met bakfout en gres fles.

252. Kookpotten

Twee bronzen kookpotten met hengsel en een messing kookpot met hengsel. Circa 1900.

209. Vazen

Twee vazen Kristalunie Maastricht.

248. Grafiek, Diana Nooten

Grafiek, met potlood gesigneerd en genummerd D. Nooten.

253. Schilderij

Schilderij, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1979.

264. Lot singels

Lot singels van The Shados.

205. Jampot en parfumflesje

Kristallen jampot met deksel en zilveren lepel en een parfumflesje met zilveren dop. Eerste helft 20e eeuw.

215. Lot curiosa

229. Klok

Regulateurklok in eikenhouten kast.

245. Schilderij, A.M. Jörissen

Schilderij, landschap met boerderij, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd en gedateerd. A.M. Jörissen '67.

268. Lot singels

Lot singels van o.a. Ella en Louis, Chris Barbers, Kenny Ball en Eve Boswell.

266. Lot singels

Lot singels van o.a. Sandie Shaw, Floyd Cramer, Delia's Gone, The Statler Brothers en Cowboy Copas.

267. Lot singels

Lot singels van o.a. Floyd Cramer, Duke Ellington, Pee Wee Hunt en Winifred Atwell.

9725 CT Groningen