Veiling: Veiling 34
374. Kwispedoor
Witte kwispedoor, Porceleyne Fles, circa 1900.
367. Schaal, Holmegaard
Glazen schaal Holmegaard Denemarken, eind 20e eeuw.
451. Aquarel
Aquarel, landschap met beek, rechtsonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.
411. Schilderij
Schilderij, bloemstilleven, olieverf op triplex, midden 20e eeuw.
368. Vaas, Alois Scheurich
Lava vaas, Alois Scheurich West Duitsland, jaren 70.
418. Ets, Arend Hendriks
Ets "Veluwerand te Lunteren", Arend Hendriks (Amsterdam 1901 - Wassenaar 1951), met potlood gesigneerd 1932.
420. Ets, Nic. van der Jagt
Ets "poldersloot met knotwilden", rechtsonder gesigneerd en gedateerd Nic. van der Jagt 1948.
587. Thee-emmer
Hollandse mahonie-en teak houten thee-emmer met messing binnenbak, 19e eeuw.
335. Ets, Marius Janssen
Ets Rotterdam, Marius Janssen (1885-1957). Met potlood gesigneerd 1925.
443. Aquarel
Aquarel, landschap met molen, linksonder gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.
437. Schilderij, E. Pater
Schilderij, stilleven met wild, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd E. Pater, midden 20e eeuw.
479. Schoolplaat
Schoolplaat "Tocht naar Chattam", uitgave J.B. Wolters.
9725 CT Groningen