Veiling: Veiling 34

364. Bewerkte foto Amsterdam

365. Aquarel en grafische druk

374. Kwispedoor

Witte kwispedoor, Porceleyne Fles, circa 1900.

357. Bureau

Mahonie gefineerd schrijfbureau, eind 19e eeuw.

384. Crucifix

Metalen crucifix, eerste helft 20e eeuw.

367. Schaal, Holmegaard

Glazen schaal Holmegaard Denemarken, eind 20e eeuw.

378. Kandelaar

Neogotische bronzen kandelaar, 19e eeuw.

451. Aquarel

Aquarel, landschap met beek, rechtsonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

452. Beeld

Geglazuurd terra cotta beeld.

411. Schilderij

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op triplex, midden 20e eeuw.

368. Vaas, Alois Scheurich

Lava vaas, Alois Scheurich West Duitsland, jaren 70.

418. Ets, Arend Hendriks

Ets "Veluwerand te Lunteren", Arend Hendriks (Amsterdam 1901 - Wassenaar 1951), met potlood gesigneerd 1932.

420. Ets, Nic. van der Jagt

Ets "poldersloot met knotwilden", rechtsonder gesigneerd en gedateerd Nic. van der Jagt 1948.

587. Thee-emmer

Hollandse mahonie-en teak houten thee-emmer met messing binnenbak, 19e eeuw.

335. Ets, Marius Janssen

Ets Rotterdam, Marius Janssen (1885-1957). Met potlood gesigneerd 1925.

448. Lot curiosa

443. Aquarel

Aquarel, landschap met molen, linksonder gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

466. Lot curiosa

Lot divers porselein, glas en aardewerk.

463. Lot curiosa

462. Lot curiosa

437. Schilderij, E. Pater

Schilderij, stilleven met wild, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd E. Pater, midden 20e eeuw.

479. Schoolplaat

Schoolplaat "Tocht naar Chattam", uitgave J.B. Wolters.

483. Raam

Glazen raam met gekleurde Chinese afbeelding.

484. Raam

485. Raam

9725 CT Groningen