Veiling: Veiling 34

172. Art Deco vrouwenhoofd

Art Deco metalen vrouwenhoofd op natuurstenen voet, jaren 30.

200. Kommen, Huizen

Drie gekleurde kommen, Potterie De Driehoek Huizen Holland.

249. Schilderij

Schilderij, stilleven, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

272. Lot singels

Lot singels van Chuck Berry.

347. Oosters tapijt

Handgeknoopt Oosters tapijt.

351. Oosters tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt.

352. Oosters tapijt

353. Bidkleed

354. Deventer tapijt

366. Gemberpotten

Twee Chinese blauw-witte gemberpotten, 19e eeuw.

358. Oosters tapijt

359. Buffetkast

Notenhouten Gründerzeit buffetkast, circa 1880.

375. Vaas, W.C. Brouwer

Geglazuurde aardewerk vaas, ontwerp en uitvoering W.C. Brouwer Leiderdorp, eerste helft 20e eeuw.

388. Lot tin Gero

Lot tin bestaande uit een sigarettendoosje, dekselpot en fruitschaal.

379. Knijpfles

Delfts blauwe aardewerk knijpfles met stop, midden 20e eeuw.

380. Bewerkte foto fiets

382. Schenkkannen

Twee schenkkannen met deksel, Porceleyne Fles Delft. Begin 20e eeuw.

389. Houten mallen

Twee houten mallen voor het blazen van glas. Begin 20e eeuw.

319. Beeld, Geert Kunen

Beeld van een kind met beer, uit klei geboetseerd daarna gebakken en afgewerkt met een groenkleurige bronslaag. Geert Kunen, eind 20e eeuw.

415. Schilderijlijst

Houten met gips opgelegde schilderijlijst, eerste helft 20e eeuw.

405. Lot aziatica

407. Wandkleed, Polen

Vintage wandkleed, Polen, circa 1965.

409. Kaart Delflandia/Schielandia

Kaart van Delfland en Schieland, regiokaart uit de atlas Theatrum Orbis Terrarum, 17e eeuw.

421. Oosters tapijt

416. Spiegel

Spiegel in beschilderde houten lijst, circa 1900.

9725 CT Groningen