Veiling: Veiling 34
172. Art Deco vrouwenhoofd
Art Deco metalen vrouwenhoofd op natuurstenen voet, jaren 30.
200. Kommen, Huizen
Drie gekleurde kommen, Potterie De Driehoek Huizen Holland.
249. Schilderij
Schilderij, stilleven, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
366. Gemberpotten
Twee Chinese blauw-witte gemberpotten, 19e eeuw.
359. Buffetkast
Notenhouten Gründerzeit buffetkast, circa 1880.
375. Vaas, W.C. Brouwer
Geglazuurde aardewerk vaas, ontwerp en uitvoering W.C. Brouwer Leiderdorp, eerste helft 20e eeuw.
388. Lot tin Gero
Lot tin bestaande uit een sigarettendoosje, dekselpot en fruitschaal.
379. Knijpfles
Delfts blauwe aardewerk knijpfles met stop, midden 20e eeuw.
382. Schenkkannen
Twee schenkkannen met deksel, Porceleyne Fles Delft. Begin 20e eeuw.
389. Houten mallen
Twee houten mallen voor het blazen van glas. Begin 20e eeuw.
319. Beeld, Geert Kunen
Beeld van een kind met beer, uit klei geboetseerd daarna gebakken en afgewerkt met een groenkleurige bronslaag. Geert Kunen, eind 20e eeuw.
415. Schilderijlijst
Houten met gips opgelegde schilderijlijst, eerste helft 20e eeuw.
409. Kaart Delflandia/Schielandia
Kaart van Delfland en Schieland, regiokaart uit de atlas Theatrum Orbis Terrarum, 17e eeuw.
416. Spiegel
Spiegel in beschilderde houten lijst, circa 1900.
9725 CT Groningen