Veiling: Veiling 34

402. Theekopjes

Vier Japans Imari theekopjes met deksel. Eerste helft 20e eeuw.

438. Schilderij achter glas

417. Spiegel

Spiegel in beschilderde houten lijst, circa 1950.

422. Bidkleed

334. Winkelblik

Winkelblik van V. Rossem’s Poorters-Toeback, circa 1925.

398. Lot curiosa

412. Schilderij, Maris

Schilderij, bosgezicht, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd Maris.

401. Lot Märklin

458. Lot aardewerk

Zes verschillende zwart geglazuurde aardewerk vazen.

461. Lot aardewerk

Vijf zwart-wit geglazuurde aardewerk vazen.

434. Stoommachine

Stoommachine met werkbanken, Ernst Plank Duistland, circa 1925.

406. Doofpotten

Drie koperen doofpotten met messing deksels, circa 1900.

350. Kopergravure

Kopergravure van een groep ruiters, circa 1800.

360. Bidkleed

362. Oosters tapijt

363. Oosters tapijt

371. Kastkommen, Petrus Regout Maastricht

Drie kommen decor Pacha, Petrus Regout Maastricht, begin 20e eeuw.

428. Delftse pot

Een blauw-witte Delftse Chinoiserie dekselpot, 18e eeuw.

414. Schilderijlijsten

Twee houten met gips opgelegde schilderijlijsten, eerste helft 20e eeuw.

395. VOC munten en Nederlands-Indië munten

VOC munten en Nederlands-Indië munten, oudste munt uit 1790.

444. Plate servies

Lot verzilverd servies bestaande uit een dienblad, koffiepot, melkkan en suikerpot.

433. Militaire verrekijker

Verrekijker Carl Zeiss Jena 10 X 50, markering "Dienstglas 10 x 50 29341 rln+", in zwart lederen koffer met transportriem. Gedateerd 1941 en adelaar van Waffenamt.

538. Prenten

Twee ingelijste Portugese prenten.

500. Lamp

Tiffany stijl lamp in de vorm van een vlinder.

575. Wandlampen

Een paar Louis XVI stijl wandlampen, circa 1950.

9725 CT Groningen