Veiling: Veiling 34
402. Theekopjes
Vier Japans Imari theekopjes met deksel. Eerste helft 20e eeuw.
417. Spiegel
Spiegel in beschilderde houten lijst, circa 1950.
334. Winkelblik
Winkelblik van V. Rossem’s Poorters-Toeback, circa 1925.
412. Schilderij, Maris
Schilderij, bosgezicht, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd Maris.
458. Lot aardewerk
Zes verschillende zwart geglazuurde aardewerk vazen.
461. Lot aardewerk
Vijf zwart-wit geglazuurde aardewerk vazen.
434. Stoommachine
Stoommachine met werkbanken, Ernst Plank Duistland, circa 1925.
406. Doofpotten
Drie koperen doofpotten met messing deksels, circa 1900.
350. Kopergravure
Kopergravure van een groep ruiters, circa 1800.
371. Kastkommen, Petrus Regout Maastricht
Drie kommen decor Pacha, Petrus Regout Maastricht, begin 20e eeuw.
428. Delftse pot
Een blauw-witte Delftse Chinoiserie dekselpot, 18e eeuw.
414. Schilderijlijsten
Twee houten met gips opgelegde schilderijlijsten, eerste helft 20e eeuw.
395. VOC munten en Nederlands-Indië munten
VOC munten en Nederlands-Indië munten, oudste munt uit 1790.
444. Plate servies
Lot verzilverd servies bestaande uit een dienblad, koffiepot, melkkan en suikerpot.
433. Militaire verrekijker
Verrekijker Carl Zeiss Jena 10 X 50, markering "Dienstglas 10 x 50 29341 rln+", in zwart lederen koffer met transportriem. Gedateerd 1941 en adelaar van Waffenamt.
575. Wandlampen
Een paar Louis XVI stijl wandlampen, circa 1950.
9725 CT Groningen