Veiling: Veiling 34
453. Vaas, Mobach
Aardewerk vaas Mobach Utrecht, genummerd 431.
456. Lot Zaalberg aardewerk
Zes verschillende aardewerk vazen, Zaalberg.
468. Satsuma lampenvoet
Satsuma lampenvoet in de vorm van een olifant, Japan ca. 1930.
442. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, rechtsboven gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.
425. Satsuma servies
Satsuma servies bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en zes kop-en-schotels. Circa 1930.
471. Lot glaswerk
Drie verschillende glazen vazen en een glazen kan, een Kastrup/Holmegaard vaas 1960, Denemarken.
491. Masker
Karakteristiek masker, gesigneerd Ensor. Eerste helft 20e eeuw.
488. Tincraquele schaal
Tincraquele schaal, model Coquille, ontwerp Willem Rozendaal voor Kristal Unie Maastricht 1937.
515. Schaal plate
Verzilverde schaal met hengsel, circa 1920.
496. Beeld
Etruskische bronzen sculptuur op marmeren sokkel.
537. Tekening, Krabbendam
Tekening, rechtsonder gesigneerd Krabbendam.
519. Schilderij, Joan B.N. van Gent
Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Joan B.N. van Gent (1891-1974).
9725 CT Groningen