Veiling: Veiling 34

453. Vaas, Mobach

Aardewerk vaas Mobach Utrecht, genummerd 431.

456. Lot Zaalberg aardewerk

Zes verschillende aardewerk vazen, Zaalberg.

468. Satsuma lampenvoet

Satsuma lampenvoet in de vorm van een olifant, Japan ca. 1930.

470. Beelden

Twee beelden van honden.

431. Helmen

Twee replica's van Duitse helmen WOII.

442. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, rechtsboven gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

425. Satsuma servies

Satsuma servies bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en zes kop-en-schotels. Circa 1930.

471. Lot glaswerk

Drie verschillende glazen vazen en een glazen kan, een Kastrup/Holmegaard vaas 1960, Denemarken.

491. Masker

Karakteristiek masker, gesigneerd Ensor. Eerste helft 20e eeuw.

489. Prenten

529. Erotische Japanse prent

488. Tincraquele schaal

Tincraquele schaal, model Coquille, ontwerp Willem Rozendaal voor Kristal Unie Maastricht 1937.

515. Schaal plate

Verzilverde schaal met hengsel, circa 1920.

520. Salontafel

Mid-Century design salontafel, Denemarken.

523. Lot fotografie

496. Beeld

Etruskische bronzen sculptuur op marmeren sokkel.

525. Kaart Friesland

534. Prent

535. Prent

537. Tekening, Krabbendam

Tekening, rechtsonder gesigneerd Krabbendam.

499. Sculptuur

Sculptuur klei, gesigneerd Heerup.

492. Beeld vrouw

Marmeren beeld van een vrouw figuur.

495. Vaas

Zwart-wit gestreepte vaas.

513. Prenten Meppel

519. Schilderij, Joan B.N. van Gent

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Joan B.N. van Gent (1891-1974).

9725 CT Groningen