369. Schalen, Société Céramique Maestricht

Set van vijf verschillende grote schalen, Société Céramique Maestricht, decor Timor. Begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 369. Schalen, Société Céramique Maestricht
Veiling Veiling 34
Afmetingen Max. hoogte 10,5 cm en max. diameter 23 cm.
Conditie Barsten en beschadigingen.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen