327. Masker, West Afrika

Houten masker West Afrika, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 327. Masker, West Afrika
Veiling Veiling 34
Afmetingen Lengte 42 cm en breedte 17 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 80
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen