1099. Ets, voorstelling van Menno Simonis door Jacob Burghart, Nederland.

Ets, voorstelling van Menno Simonis door Jacob Burghart, 19e eeuw, Nederland. Herdruk van het portret van Menno Simonis uit 1683. Het betreft hier een stuk grafiek gedrukt in de 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 1099. Ets, voorstelling van Menno Simonis door Jacob Burghart, Nederland.
Veiling Veiling 33 sessie 3
Afmetingen 48,2 x 30,5 cm.
Conditie In nette staat.
Huidig bod€ 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen