Veiling: Veiling 33 sessie 3

1000. Dekselpot

Chinees porseleinen dekselpot.

Verkocht voor: € 20

1001. Hanglamp, Amsterdamse School

Hanglamp Amsterdamse School in onderdelen, circa 1920.

Verkocht voor: € 70

1002. Onderzetters, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Set van acht onderzetters, Plateelbakkerij Zuid-Holland. Circa 1930.

Verkocht voor: € 30

1003. Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Van postzegel knipsels in elkaar geplakte familiewapens op melkglas door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

1004. Kaartdoosjes

Twee houten kaartdoosjes met benen fiches, begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

1005. Karaffen

Lot met vier verschillende karaffen, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

1006. Prent

Ingelijste prent "The farmers stable", eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 20

1007. Vazen, Bohemen

Twee Boheemse vazen, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

1008. Koekjespotten

Twee koekjespotten met deksel en hengsel, een van glas en een van aardewerk. Circa 1930.

Verkocht voor: € 60

1009. Rozenstekers en dekselpot

Twee glazen rozenstekers en een glazen dekselpot, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

1010. Onderzetters, Plateelbakkerij Plazuid

Zes onderzetters, Plateelbakkerij Plazuid. Circa 1930.

Verkocht voor: € 20

1011. Theelepels en gebaksvorkjes, Gero

Gero theelepels en gebaksvorkjes in originele doos.

Verkocht voor: € 30

1012. Pendule, Fa. Sikkens, Groningen

Eikenhout met palissander pendule, verkocht door Fa. Sikkens te Groningen. Circa 1930.

Verkocht voor: € 100

1013. Eetkamerstoel

Zwart gelakte eetkamerstoel met open rug en armleuning.

Verkocht voor: € 5

1014. Bestekset, James Lodge Sheffield

Verkocht voor: € 10

1015. Bijbel

Bijbel, Oude- en Nieuwe Testament, A.W. Sijthoff Leide. Met chromolitho's van P.W.M. Trap. Circa 1880.

Verkocht voor: € 40

1016. Litho's Hoytema

Twee ingelijste kleuren litho's ontworpen en op steen gebracht door Theo van Hoytema. Gedrukt bij Tresling & Co, Amsterdam. Circa 1900.

Verkocht voor: € 50

1017. Tekening

Tekening, boerderij langs de dijk. Rechtsonder gesigneerd J. Dijkstra.

Verkocht voor: € 160

1018. Schilderij, Anwana

Schilderij, Afrikaanse man, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd Anwana '94.

Verkocht voor: € 5

1019. Melkbus, melkfabriek De Ommelanden

Melkbus van melkfabriek De Ommelanden Groningen, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

1020. Lot spelletjes

Verkocht voor: € 30

1021. Teddybeer

Teddybeer met draaibare kop en poten, circa 1965.

Verkocht voor: € 10

1022. Houten masker

Verkocht voor: € 5

1023. Houten masker Jambo, Kenia

Verkocht voor: € 10

1024. Borden

Drie blauw-witte borden met transferdecor, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

9725 CT Groningen