Veiling: Veiling 33 sessie 3

Catalogus downloaden

1000 - Dekselpot

Chinees porseleinen dekselpot.

Toegepaste kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

1001 - Hanglamp, Amsterdamse School

Hanglamp Amsterdamse School in onderdelen, circa 1920.

Curiosa Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

1002 - Onderzetters, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Set van acht onderzetters, Plateelbakkerij Zuid-Holland. Circa 1930.

Toegepaste kunst Minimumbod: € 30,00

Bekijk kavel

1003 - Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Van postzegel knipsels in elkaar geplakte familiewapens op melkglas door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

Kunst Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

1004 - Kaartdoosjes

Twee houten kaartdoosjes met benen fiches, begin 20e eeuw.

Curiosa Minimumbod: € 20,00

Bekijk kavel

1005 - Karaffen

Lot met vier verschillende karaffen, midden 20e eeuw.

Curiosa Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

1006 - Prent

Ingelijste prent "The farmers stable", eind 19e eeuw.

Curiosa Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

1007 - Vazen, Bohemen

Twee Boheemse vazen, eerste helft 20e eeuw.

Curiosa Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

1008 - Koekjespotten

Twee koekjespotten met deksel en hengsel, een van glas en een van aardewerk. Circa 1930.

Curiosa Minimumbod: € 30,00

Bekijk kavel

1009 - Rozenstekers en dekselpot

Twee glazen rozenstekers en een glazen dekselpot, eerste helft 20e eeuw.

Curiosa Minimumbod: € 30,00

Bekijk kavel

1010 - Onderzetters, Plateelbakkerij Plazuid

Zes onderzetters, Plateelbakkerij Plazuid. Circa 1930.

Toegepaste kunst Minimumbod: € 20,00

Bekijk kavel

1011 - Theelepels en gebaksvorkjes, Gero

Gero theelepels en gebaksvorkjes in originele doos.

Curiosa Minimumbod: € 20,00

Bekijk kavel

1012 - Pendule, Fa. Sikkens, Groningen

Eikenhout met palissander pendule, verkocht door Fa. Sikkens te Groningen. Circa 1930.

Amsterdamse School Minimumbod: € 80,00

Bekijk kavel

1013 - Eetkamerstoel

Zwart gelakte eetkamerstoel met open rug en armleuning.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

1014 - Bestekset, James Lodge Sheffield

Antiek Minimumbod: € 20,00

Bekijk kavel

1015 - Bijbel

Bijbel, Oude- en Nieuwe Testament, A.W. Sijthoff Leide. Met chromolitho's van P.W.M. Trap. Circa 1880.

Boeken Minimumbod: € 40,00

Bekijk kavel

1016 - Litho's Hoytema

Twee ingelijste kleuren litho's ontworpen en op steen gebracht door Theo van Hoytema. Gedrukt bij Tresling & Co, Amsterdam. Circa 1900.

Kunst Minimumbod: € 30,00

Bekijk kavel

1017 - Tekening

Tekening, boerderij langs de dijk. Rechtsonder gesigneerd J. Dijkstra.

Kunst Minimumbod: € 30,00

Bekijk kavel

1018 - Schilderij, Anwana

Schilderij, Afrikaanse man, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd Anwana '94.

Kunst Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

1019 - Melkbus, melkfabriek De Ommelanden

Melkbus van melkfabriek De Ommelanden Groningen, eerste helft 20e eeuw.

Curiosa Minimumbod: € 20,00

Bekijk kavel

1020 - Lot spelletjes

Speelgoed Minimumbod: € 20,00

Bekijk kavel

1021 - Teddybeer

Teddybeer met draaibare kop en poten, circa 1965.

Speelgoed Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

1022 - Houten masker

Etnografica Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

1023 - Houten masker Jambo, Kenia

Bekijk kavel

1024 - Borden

Drie blauw-witte borden met transferdecor, eerste helft 20e eeuw.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd