Veiling: Veiling 33 sessie 3

1200. Lot curiosa

Lot diverse curiositeiten waaronder twee strijkijzers, bel nummer 14, olielampjes en branders.

1050. Spekstenen theeservies, China

Spekstenen theeservies, China, tweede helft 20e eeuw.

1203. Lot curiosa

Lot met diverse koperen voorwerpen.

1207. Lot wandlampen

1211. Lot olielampen

1051. Gemberpotten, China

Vier Chinese blauw-witte gember potten. 20e eeuw.

1311. Bidkleed

Afghaans bidkleed.

1228. Kutani bord, Japan

Handbeschilderd Kutani bord, Japan midden 20e eeuw.

1097. Tekening

Met blauw ingekleurde tekening, midden onder gesigneerd. Circa 1950.

1047. Damspel

Dam/schaakbord met kistje damschijven, circa 1920.

1058. Bijzettafel

Bijzettafel ingelegd met tegels met bloemmotieven.

1014. Bestekset, James Lodge Sheffield

1060. Kannen

Een paar majolica Rococo stijl kannen. Eerste helft 20e eeuw.

1026. Knopen

Twee zilveren knopen, Vivat de prins v. Oranje.

1024. Borden

Drie blauw-witte borden met transferdecor, eerste helft 20e eeuw.

1039. Bakelieten prullenbakken, België

Drie bakelieten Art Deco prullenbakken, circa 1930.

1042. Houten beeld

1035. Koperen aker en bloempotten

1032. Tegels

Lot met negen verschillende tegels.

1034. Tegels

Lot met elf verschillende tegels.

1036. Chromen hanglamp

Chromen designlamp met drie spots, jaren 60/70.

1038. Vazen, Louis Regout Maastricht

Vijf vazen, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

1069. Lot beelden

Lot met bronzen beelden.

1077. Leren koffer

9725 CT Groningen