Veiling: Veiling 33 sessie 3

1163. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd.

1278. Houtskooltekeningen

Pendant houtskooltekeningen in zwarte bewerkte houten lijst, gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

1277. Kabinet

Eikenhout belijmd met mahonie Louis XVI kabinet. Circa 1800.

1199. Kruiken en karaf

Een kruik ter gelegenheid van het huwelijk van Willem-Alexander en Maxima, A. van Wees, distilleerderdij "De Ooievaar" Amsterdam. En karaf met opschrift "Oranje bloeit voort 1939, Plateelbakkerij Zuid-Holland. En een kruik met opschrift "Oranje boven", Plateelbakkerij Zuid-Holland.

1283. Notariskast

Eikenhouten notariskast.

1062. Poppen

1055. Bureaustoel

Gispen stijl bureaustoel, circa 1965.

1049. Divers lot vaasjes, Japan/China

Divers lot vaasjes, Japan/China , 20e eeuw.

1048. Zilveren zakhorloge en miniatuur bijbel

Zilveren zakhorloge in porte montre en miniatuur bijbel in blikken doosje. Eerste helft 20e eeuw.

1003. Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Van postzegel knipsels in elkaar geplakte familiewapens op melkglas door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

1221. Lot koperwerk

1269. Litho

Litho, niet gesigneerd, jaren 20-30.

1045. Pop, limited edition musical Jack-in-the-box 1986

Pop, Childhood fantasies nr. 150.

1025. Wijnkoeler

Roestvrij stalen wijnkoeler in Alessi-stijl.

1300. Bidkleed

Handgeknoopt oosters tapijt/bidkleed.

1302. Tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt.

1316. Bidkleed

Afghaans bidkleed.

1312. Tapijt

Oosters tapijt.

1309. Bidkleed

Afghaans bidkleed.

1315. Bidkleed

Afghaans bidkleed.

1320. Tapijt

Oosters tapijt.

1202. Lot curiosa

Lot diverse curiositeiten waaronder plateel en speculaasplanken.

1057. Heilighart beeld

Gipsen Heilighart beeld. Midden 20e eeuw.

1210. Lot curiosa

1212. Lot glaswerk

9725 CT Groningen