Veiling: Veiling 33 sessie 3

1123. Ets Amsterdam, Sam Dresden

Ets van oude tram in Amsterdam door Sam Dresden. Circa 1920.

1098. Tekening, Walter Otte

Sepia tekening, portret van een jonge vrouw. Rechtsonder gesigneerd Walter Otte.

1215. Lot porselein

1022. Houten masker

1213. Lot porselein

1216. Lot curiosa

1059. Stadskaart Stavoren, Hindeloopen, Harlingen en Bolsward

Reproductie van kaart uit Stedenatlas Civitates Orbis Terrarum, uitgegeven door Braun en Hogeberg 16e eeuw.

1052. Bedstee bankje

1054. Stoel

Hardhouten bureaustoel met webbing zitting.

1222. Lot curiosa

1041. Bakelieten prullenbakken, België

Twee bakelieten Art Deco prullenbakken voor de Belgische staat, circa 1930.

1030. Kaarsenstandaard en lamp

1029. Bord Goebel en dekselpot

1044. Schilderijen,

Twee bloemstillevens. rechtsonder gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

1033. Tegels

Lot met elf verschillende tegels met Bijbelse voorstellingen.

1223. Lot curiosa

1063. Vazen, Louis Regout Maastricht

Vier amfora vazen, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

1068. Vazen, Louis Regout Maastricht

Vier vazen, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

1100. Stoelen

1072. Lot Chinees porselein

1073. Bijzettafel

1008. Koekjespotten

Twee koekjespotten met deksel en hengsel, een van glas en een van aardewerk. Circa 1930.

1066. Hanglamp

1064. Knobbelvazen, Louis Regout Maastricht

Vier knobbelvazen, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

1091. Glazen dekselpot

9725 CT Groningen