Veiling: Veiling 33 sessie 3

1071. Olielamp, India

Traditionele messing Indiase olielamp. Midden 20e eeuw.

1102. Knopstoelen

Zes knopstoelen met biezen zitting.

1067. Hanglamp

Hanglamp, messing met geslepen glazen kap. Midden 20e eeuw.

1079. Petroleumlamp

1080. Stoel en kruk

1070. Lot beelden

Lot met bronzen beelden.

1078. Koffiestel, Turkije

Turks koffiestel, bewerkt messing met porselein. Eerste helft 20e eeuw.

1084. Salontafel

1086. Theetafel

1092. Vazen

Lot met drie vazen in messing montering. Circa 1900.

1082. Plantenstandaard, Rohé

Rohé bamboe plantenstandaard uit de jaren 60. De standaard, in de vorm van een slag, is gemaakt van bamboe en heeft vijf houders om bloempotten in te zetten.

1105. Riksja

1114. Penningen NMB Bank

Twee penningen van de NMB Bank 1984, een zilver en een verguld.

1110. Kaststel, Louis Regout Maastricht

Kaststel, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

1000. Dekselpot

Chinees porseleinen dekselpot.

1108. Tafel

Eikenhouten rechthoekige tafel met getorste poten, begin 20e eeuw.

1115. Karaffen en kaststel, Louis Regout Maastricht

Karaffen en kaststel, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

1118. Waterspuit

Messing waterspuit met houten pompstok, eind 19e eeuw.

1111. Lot curiosa

Een bakelieten doosje, een lakwerk dienblad en een miniatuur kastje.

1119. Koffiepot

1120. Bijzettafel

Mahoniehouten bijzettafel, eerste helft 20e eeuw.

1126. Lot aardewerk

Zes verschillende geglazuurde vazen.

1131. Lot Chinees porselein

1152. Filmcamera’s

Lot met vier vintage filmcamera's, circa 1960.

1077. Leren koffer

9725 CT Groningen