Veiling: Veiling 33 sessie 3

1159. Oeil de boeuf, Frankrijk

1135. Lot aardewerk

Zes aardewerk flessen Mobach Utrecht.

1170. Lantaarnklok, Frankrijk

Franse lantaarnklok, circa 1900.

1261. Salontafel, ontwerp Hans J. Wegner voor PP Møbler Denemarken

Eikenhouten salontafel ontworpen door Hans J. Wegner, in de jaren ’60 geproduceerd door PP Møbler Denemarken.

1099. Ets, voorstelling van Menno Simonis door Jacob Burghart, Nederland.

Ets, voorstelling van Menno Simonis door Jacob Burghart, 19e eeuw, Nederland. Herdruk van het portret van Menno Simonis uit 1683. Het betreft hier een stuk grafiek gedrukt in de 19e eeuw.

1282. Staande klok, ECS Westminister Germany

Staande klok van ECS Westminister Germany, tweede helft 20e eeuw.

1301. Tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt.

1303. Tapijten

Twee machinaal geknoopte tapijten.

1304. Tapijt

Oosters tapijt.

1305. Tapijt

Oosters tapijt.

1306. Tapijt

Oosters tapijt.

1313. Tapijt

Oosters tapijt.

1310. Bidkleed

Afghaans bidkleed.

1318. Bidkleed

Afghaans bidkleed.

1201. Lot tin

Lot diverse tinnen voorwerpen.

1200. Lot curiosa

Lot diverse curiositeiten waaronder twee strijkijzers, bel nummer 14, olielampjes en branders.

1050. Spekstenen theeservies, China

Spekstenen theeservies, China, tweede helft 20e eeuw.

1203. Lot curiosa

Lot met diverse koperen voorwerpen.

1207. Lot wandlampen

1211. Lot olielampen

1051. Gemberpotten, China

Vier Chinese blauw-witte gember potten. 20e eeuw.

1311. Bidkleed

Afghaans bidkleed.

1228. Kutani bord, Japan

Handbeschilderd Kutani bord, Japan midden 20e eeuw.

1077. Leren koffer

9725 CT Groningen