Veiling: Veiling 33 sessie 3 Aziatica 1051 - Gemberpotten, China

1051 - Gemberpotten, China

Minimumbod: € 5,00

Verkocht voor € 40,00

Vier Chinese blauw-witte gember potten. 20e eeuw.

In goede staat, een gemberpot een haarlijn.

Max. hoogte 12 cm en max. diameter 12,5 cm.

Aziatica

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd

9725 CT Groningen