Veiling: Veiling 33 sessie 3

1001. Hanglamp, Amsterdamse School

Hanglamp Amsterdamse School in onderdelen, circa 1920.

1121. Litho, Johannes Martinus Bach

Litho, linksonder gesigneerd J.M. Bach (1866-1943).

1011. Theelepels en gebaksvorkjes, Gero

Gero theelepels en gebaksvorkjes in originele doos.

1093. Zeefdruk, Jan de Bruin

Zeefdruk, schutting klapstoel tulpen en choco-dip, Jan de Bruin. Nummer 63 /190. Met potlood gesigneerd en gedateerd 1978.

1015. Bijbel

Bijbel, Oude- en Nieuwe Testament, A.W. Sijthoff Leide. Met chromolitho's van P.W.M. Trap. Circa 1880.

1018. Schilderij, Anwana

Schilderij, Afrikaanse man, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd Anwana '94.

1017. Tekening

Tekening, boerderij langs de dijk. Rechtsonder gesigneerd J. Dijkstra.

1308. Tapijt

Oosters tapijt.

1046. Vaas

1214. Lot tin

1217. Lot blikken

1218. Lot curiosa

1232. Venetiaans masker

1321. Tapijt

Oosters tapijt.

1019. Melkbus, melkfabriek De Ommelanden

Melkbus van melkfabriek De Ommelanden Groningen, eerste helft 20e eeuw.

1233. Divers lot taxidermie

1040. Bakelieten prullenbakken, België

Twee bakelieten Art Deco prullenbakken voor de Belgische staat, circa 1930.

1031. Vulpennen, Parker en Monte Rosa

Twee vulpennen van Parker en Monte Rosa (Montblanc), midden 20e eeuw.

1075. Kaststel, Louis Regout Maastricht

Vijfdelig kaststel, Louis Regout Mosa Maastricht. Circa 1920.

1101. Stoelen

1103. Olielamp

1182. Vazen, Louis Regout Maastricht

Vazen, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

1077. Leren koffer

9725 CT Groningen