1009. Rozenstekers en dekselpot

Twee glazen rozenstekers en een glazen dekselpot, eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 1009. Rozenstekers en dekselpot
Veiling Veiling 33 sessie 3
Afmetingen Max. hoogte 16 cm en max. diameter 15 cm.
Conditie Deksel beschadigd.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen