1016. Litho's Hoytema

Twee ingelijste kleuren litho's ontworpen en op steen gebracht door Theo van Hoytema. Gedrukt bij Tresling & Co, Amsterdam. Circa 1900.

Kavelnummer en naam 1016. Litho's Hoytema
Veiling Veiling 33 sessie 3
Afmetingen Max. 20,5 x 15 cm.
Huidig bod€ 50
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen