Veiling: Veiling 33 sessie 3

1249. Rolluikkast

Eikenhouten rolluikkast met lades, circa 1930.

1065. Bolkroonluchter

Vierarmige messing bolkroonluchter. Midden 20e eeuw.

1037. Hanglampen

Twee vintage hanglampen van Brilliant, circa 1990.

1027. Typemachine, Sperry Remington

Draagbare typemachine, Sperry Remington, type Idool. Circa 1980.

1204. Lot curiosa

Lot verschillende curiositeiten waaronder blikken en bel nummer 12.

1150. Fotocamera’s

Lot met twee klapcamera's.

1172. Comtoise klok

Comtoise klok met polychroom beschilderde bloemslinger, circa 1900.

1195. Kamasutra beeld

Stenen Kamasutra beeld, Tibet/India

1016. Litho's Hoytema

Twee ingelijste kleuren litho's ontworpen en op steen gebracht door Theo van Hoytema. Gedrukt bij Tresling & Co, Amsterdam. Circa 1900.

1238. Geborduurd wandkleed, Noorwegen

Geborduurd wandkleed, Noorwegen, jaren 60.

1094. Schilderij

Schilderij, stilleven met schedel, olieverf op board, circa 1930.

1270. Lakwerk doos, Japan

Japans lakwerk doos voor speelkaarten, deksel gedecoreerd met vogel en bloemen van ivoor. Circa 1920.

1021. Teddybeer

Teddybeer met draaibare kop en poten, circa 1965.

1009. Rozenstekers en dekselpot

Twee glazen rozenstekers en een glazen dekselpot, eerste helft 20e eeuw.

1006. Prent

Ingelijste prent "The farmers stable", eind 19e eeuw.

1010. Onderzetters, Plateelbakkerij Plazuid

Zes onderzetters, Plateelbakkerij Plazuid. Circa 1930.

1230. Beeld, China

Hand gestoken Chinees houten beeld van oude visser, begin 20e eeuw.

1250. Lithografie, Huig Playzier

Litho, Huig Playzier, met potlood gesigneerd en gedateerd.

1013. Eetkamerstoel

Zwart gelakte eetkamerstoel met open rug en armleuning.

1053. Grafische druk

Grafische druk, gesigneerd JM, 20e eeuw.

1248. Ets, M. Bauer

Ets Marius Bauer (1867 - 1932).

1056. Grafische druk, Picasso

Grafische druk, Picasso, jaren 60/70.

1095. Litho, Sikker Hansen

Litho, man op paard, Aagen Sikker Hansen (1897-1955). Rechtsonder gesigneerd. Denemarken circa 1950.

1096. Potloodtekening, Indonesië

Potloodtekening, echtpaar, onduidelijk gesigneerd. Indonesië, circa 1950.

1077. Leren koffer

9725 CT Groningen