Veiling: Veiling 33 sessie 3 Curiosa 1006 - Prent

1006 - Prent

Minimumbod: € 5,00

Verkocht voor € 20,00

Ingelijste prent "The farmers stable", eind 19e eeuw.

In goede staat.

45 x 33 cm

Curiosa

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd

9725 CT Groningen