1231. Doofpot en appelketel

Koperen doofpot en koperen appelketel, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 1231. Doofpot en appelketel
Veiling Veiling 33 sessie 3
Afmetingen Max. hoogte 38 cm en max. 31 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen