Schilderij

Abstract schilderij, olieverf op hout. Annotatie achterzijde Ansel Kiefer. Tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Schilderij
Veiling Veiling 35 sessie 2
Afmetingen 61 x 80 cm.
Huidig bod€ 360
Verkoopprijs € 360
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen