Veiling: Veiling 35 sessie 2

251. Theepot met theelichthouder, Boch

Porseleinen theepot met theelichthouder, firma Boch. Model Amsterdam, circa 1960.

252. Plattegrond Clundert

Kopergravure van Clundert (Klundert, Noord Brabant), uit het Stedenboek van Blaeu 1649.

253. Houtsnijwerk

Balinees houtsnijwerk van een man met een gekooide kemphaan. Tweede helft 20e eeuw.

254. Kaststel

Driedelig kaststel met Chinees decor van draken. Maastricht, begin 20e eeuw.

255. Frans bed, twijfelaar

Franse bed, twijfelaar. Mahoniehout met geëboniseerde applicaties, circa 1890.

256. Schilderij

Schilderij, stadsgezicht, olieverf op board. Eerste helft 20e eeuw.

257. Gebaksvorkjes en taartprikker, Gero

Twaalf verzilverde Gero gebaksvorkjes en taartprikker in originele doos, model Palmet. Circa 1925.

258. Vaas, A.D. Copier

Blauwpaarse Flora vaas, ontwerp A.D. Copier voor de glasfabriek Leerdam, 1938.

259. Schotels

Acht Wallendorf porseleinen schotels, 19e eeuw.

260. Viool

Viool in originele koffer, tweede helft 20e eeuw.

261. Theepotten en kopjes, China

18e eeuws theepotje met daarbij een 20e eeuws theepotje, vier kommen uit de 18e en begin 20e eeuw.

262. Vaas

Netvormige Blanc de Chine vaas, eerste helft 20e eeuw.

263. Vaas, Val Saint Lambert

Kristallen vaas van Val Saint Lambert, Seraing, België. Modelnaam Lubeck, circa 1915.

264. Plattegrond gemeente Almkerk

Plattegrond gemeente Almkerk door Jacob Kuyper, uitgave van Hugo Suringar te Leeuwarden. Eind 19e eeuw.

265. Landkaart Holland

Ingekleurde kopergravure, Carte De la Hollande door M. Bonne Frankrijk. Eind 18e eeuw.

266. Schilderij

Abstract schilderij, olieverf op hout. Annotatie achterzijde Ansel Kiefer. Tweede helft 20e eeuw.

267. Broodtrommel

Groene metalen broodtrommel met inhoud.

268. Aquarel, I. Bergman

Aquarel, Ingrid Bergman uit het jaar 2000.

269. Bewegwijzeringsbord

Aluminium bewegwijzeringsbord, Duitsland circa 1960.

270. Lot curiosa

271. Scheepskist

Houten scheepskist met messing beslag, eerste helft 20e eeuw.

272. Kast

Engelse walnoothout fineer op grenen George I stijl kast met laden en messing beslag, 19e eeuw.

273. Scheepskist

Teakhouten scheepskist met messing beslag, eerste helft 20e eeuw.

274. Bijzettafel

Bijzettafel met marqueterie van notenhout, eerste helft 20e eeuw.

275. Kinderstoel

Thonet stijl kinderstoel met skaileren zitting, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen