Veiling: Veiling 35 sessie 2

251. Theepot met theelichthouder, Boch

Porseleinen theepot met theelichthouder, firma Boch. Model Amsterdam, circa 1960.

Huidig bod: € 25

252. Plattegrond Clundert

Kopergravure van Clundert (Klundert, Noord Brabant), uit het Stedenboek van Blaeu 1649.

Huidig bod: € 25

253. Houtsnijwerk

Balinees houtsnijwerk van een man met een gekooide kemphaan. Tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

254. Kaststel

Driedelig kaststel met Chinees decor van draken. Maastricht, begin 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

255. Frans bed, twijfelaar

Franse bed, twijfelaar. Mahoniehout met geëboniseerde applicaties, circa 1890.

Huidig bod: € 25

256. Schilderij

Schilderij, stadsgezicht, olieverf op board. Eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 40

257. Gebaksvorkjes en taartprikker, Gero

Twaalf verzilverde Gero gebaksvorkjes en taartprikker in originele doos, model Palmet. Circa 1925.

Huidig bod: € 20

258. Vaas, A.D. Copier

Blauwpaarse Flora vaas, ontwerp A.D. Copier voor de glasfabriek Leerdam, 1938.

Huidig bod: € 25

259. Schotels

Acht Wallendorf porseleinen schotels, 19e eeuw.

Huidig bod: € 15

260. Viool

Viool in originele koffer, tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

261. Theepotten en kopjes, China

18e eeuws theepotje met daarbij een 20e eeuws theepotje, vier kommen uit de 18e en begin 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

262. Vaas

Netvormige Blanc de Chine vaas, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 35

263. Vaas, Val Saint Lambert

Kristallen vaas van Val Saint Lambert, Seraing, België. Modelnaam Lubeck, circa 1915.

Huidig bod: € 40

264. Plattegrond gemeente Almkerk

Plattegrond gemeente Almkerk door Jacob Kuyper, uitgave van Hugo Suringar te Leeuwarden. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

265. Landkaart Holland

Ingekleurde kopergravure, Carte De la Hollande door M. Bonne Frankrijk. Eind 18e eeuw.

Huidig bod: € 35

266. Schilderij

Abstract schilderij, olieverf op hout. Annotatie achterzijde Ansel Kiefer. Tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 360

267. Broodtrommel

Groene metalen broodtrommel met inhoud.

Huidig bod: € 40

268. Aquarel, I. Bergman

Aquarel, Ingrid Bergman uit het jaar 2000.

Huidig bod: € 10

269. Bewegwijzeringsbord

Aluminium bewegwijzeringsbord, Duitsland circa 1960.

Huidig bod: € 20

270. Lot curiosa

Huidig bod: € 20

271. Scheepskist

Houten scheepskist met messing beslag, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 60

272. Kast

Engelse walnoothout fineer op grenen George I stijl kast met laden en messing beslag, 19e eeuw.

Huidig bod: € 30

273. Scheepskist

Teakhouten scheepskist met messing beslag, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 70

274. Bijzettafel

Bijzettafel met marqueterie van notenhout, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

275. Kinderstoel

Thonet stijl kinderstoel met skaileren zitting, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

9725 CT Groningen