Veiling: Veiling 35 sessie 2
276. Scheepskist
Houten scheepskist met messing hoekstukken, eerste helft 20e eeuw.
277. Projectiescherm
Oprolbare projectiescherm Aurora USA, circa 1960.
279. Pianokruk
Eikenhouten pianokruk, in hoogte verstelbaar met gietijzeren draaimechanisme. Eerste helft 20e eeuw.
281. Dekselpotten, China
Vier Chinese dekselpotten waarvan twee met erotische afbeeldingen.
282. Art Deco rookstandaard, Demeyere
Art Deco rookstandaard, chroom met bakeliet, Demeyere, België. Circa 1930.
283. Dagobert stoel
Eikenhouten opklapbare Dagobert stoel, eind 20e eeuw.
284. Luidsprekers, Bowers & Wilkins
Een paar Engels Bowers & Wilkins luidsprekers met standaard. Model DM4, 1973
285. Raamornamenten
Twee identieke smeedijzeren raamornamenten, midden 20e eeuw.
286. Deurornamenten
Twee identieke smeedijzeren deurornamenten, midden 20e eeuw.
287. Kinderkruiwagen
Groen geschilderde houten kinderkruiwagen, eerste helft 20e eeuw.
288. Bijzettafel
Houten bijzettafel met rood leer bekleed blad.
289. Poppenwagen
Zwarte poppenwagen met diepe bak op metalen onderstel met spaakwielen en opklapbare huif. Circa 1920.
290. Schoolkaart
Ingelijste schoolkaart met afbeelding van lijkverbranding op Bali. J.B. Wolters Uitgevers-Maatschappij N.V. Groningen, Batavia.
Uitvoerend kunstenaar Johan Gabriëlse.
292. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek. Op achterzijde onduidelijk gesigneerd.
294. Boekenstandaard
Eikenhouten Engelse boekenstandaard op wieltjes, circa 1950.
295. Klok, Van Doorn
Hangende dubbelzijdige schoolklok, Van Doorn, circa 1960.
296. Kapstok
Eikenhouten bewerkte Henri Deux kapstok met messing haken, circa 1900.
298. Kapstok, Art Nouveau
Art Nouveau, Friese kerfsnede kapstok. Met afbeeldingen van apen aan linker-en rechterzijde van de kapstok. Circa 1920.
299. Kaart Groningen
Reproductie van een kaart van Groningen en ommelanden.
300. Emmer
Een Engelse George III mahoniehouten met messing banden gebonden ovale emmer met scharnierend messing hengsel. Begin 19e eeuw.
9725 CT Groningen