Veiling: Veiling 35 sessie 2

276. Scheepskist

Houten scheepskist met messing hoekstukken, eerste helft 20e eeuw.

277. Projectiescherm

Oprolbare projectiescherm Aurora USA, circa 1960.

278. Opklaptafel

279. Pianokruk

Eikenhouten pianokruk, in hoogte verstelbaar met gietijzeren draaimechanisme. Eerste helft 20e eeuw.

280. Lampenvoet

281. Dekselpotten, China

Vier Chinese dekselpotten waarvan twee met erotische afbeeldingen.

282. Art Deco rookstandaard, Demeyere

Art Deco rookstandaard, chroom met bakeliet, Demeyere, België. Circa 1930.

283. Dagobert stoel

Eikenhouten opklapbare Dagobert stoel, eind 20e eeuw.

284. Luidsprekers, Bowers & Wilkins

Een paar Engels Bowers & Wilkins luidsprekers met standaard. Model DM4, 1973

285. Raamornamenten

Twee identieke smeedijzeren raamornamenten, midden 20e eeuw.

286. Deurornamenten

Twee identieke smeedijzeren deurornamenten, midden 20e eeuw.

287. Kinderkruiwagen

Groen geschilderde houten kinderkruiwagen, eerste helft 20e eeuw.

288. Bijzettafel

Houten bijzettafel met rood leer bekleed blad.

289. Poppenwagen

Zwarte poppenwagen met diepe bak op metalen onderstel met spaakwielen en opklapbare huif. Circa 1920.

290. Schoolkaart

Ingelijste schoolkaart met afbeelding van lijkverbranding op Bali. J.B. Wolters Uitgevers-Maatschappij N.V. Groningen, Batavia.
Uitvoerend kunstenaar Johan Gabriëlse.

291. Kisten

Twee houten legerkisten voor munitie, 20e eeuw.

292. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Op achterzijde onduidelijk gesigneerd.

293. Globes

Twee blikken globes, circa 1960.

294. Boekenstandaard

Eikenhouten Engelse boekenstandaard op wieltjes, circa 1950.

295. Klok, Van Doorn

Hangende dubbelzijdige schoolklok, Van Doorn, circa 1960.

296. Kapstok

Eikenhouten bewerkte Henri Deux kapstok met messing haken, circa 1900.

297. Dubbelloops jachtgeweer

298. Kapstok, Art Nouveau

Art Nouveau, Friese kerfsnede kapstok. Met afbeeldingen van apen aan linker-en rechterzijde van de kapstok. Circa 1920.

299. Kaart Groningen

Reproductie van een kaart van Groningen en ommelanden.

300. Emmer

Een Engelse George III mahoniehouten met messing banden gebonden ovale emmer met scharnierend messing hengsel. Begin 19e eeuw.

9725 CT Groningen