Veiling: Veiling 35 sessie 2
376. Wandbord, Petrus Regout Maastricht
Jubileum wandbord Petrus Regout, 1938.
377. Beeld
Japans bronzen beeld van een musicus, eerste helft 20e eeuw.
378. Vaas
Chinese messing vaas met reliëf decor van een draak, eerste helft 20e eeuw.
379. Rokersset
Aardewerken rokersset met nikkelen omranding. Set bestaande uit plateau, sigaretten-en sigarenbekers en luciferhouder.
380. Lampenvoet
Lampenvoet van groen aardewerk met passende lampenkapframe, glasglazuur met decoratie van acanthusbladeren. Eerste helft 20ste eeuw.
384. Zeefdruk, Anke Slooff
Zeefdruk, Noorderhaven Groningen, Anke Sloof 1995.
385. Lot glaswerk
Glazen uil, Medina Malta en een presse-papier, devils fire van Millville South Jersey studio art glass, circa 1880.
386. Vaas, Cor Unum Ceramics
Aardewerken vaas, ontwerp Jan Schuurkes model 110. Gemerkt CU (Cor Unum Ceramics), Nederland 1950-1974.
388. Litho
Kleuren litho, zeegezicht met zeilboten, Konstantin Gorbatov, eerste helft 20e eeuw.
389. Vaas, Art Deco
Boheemse Art Deco bolvaas van gesatineerd glas met paarden, midden 20e eeuw.
390. Beeld
Uit ebbenhout gestoken leeuw, eerste helft 20e eeuw.
391. Staffordshire hondjes
Staffordshire porseleinen hondjes. Eerste helft 20ste eeuw.
392. Botervloot, Fris Edam
Gele aardewerken botervloot Fris Edam, midden 20e eeuw.
393. Lot aardewerk, W.C. Brouwer
Lot aardewerk van Brouwer's Aardewerkfabriek Leiderdorp, circa 1930.
394. Karaf, Potterij De Anjer
Karaf regeringsjubileum Wilhelmina 1898-1948, gemerkt Potterij De Anjer, erven Lucas Bols Amsterdam.
395. Vaas, Floris Meydam
Dikwandig helderglazen Serica vaas met ingeblazen blauwglazen kern. Ontwerp Floris Meydam, Glasfabriek Leerdam, 1958.
396. Imari bord en schotel, China, Kangxi periode
Bord en schotel, Imari, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.
399. Lot Satsuma
Lot Satsuma bestaande uit drie schalen, twee vazen en een dekselpot.
400. Lot Satsuma
Lot Satsuma bestaande uit een peper-en-zoutstel, twee dekselpotten, een vaas en een beeldje.
9725 CT Groningen