Veiling: Veiling 35 sessie 2

376. Wandbord, Petrus Regout Maastricht

Jubileum wandbord Petrus Regout, 1938.

377. Beeld

Japans bronzen beeld van een musicus, eerste helft 20e eeuw.

378. Vaas

Chinese messing vaas met reliëf decor van een draak, eerste helft 20e eeuw.

379. Rokersset

Aardewerken rokersset met nikkelen omranding. Set bestaande uit plateau, sigaretten-en sigarenbekers en luciferhouder.

380. Lampenvoet

Lampenvoet van groen aardewerk met passende lampenkapframe, glasglazuur met decoratie van acanthusbladeren. Eerste helft 20ste eeuw.

381. Lot Chinees porselein

382. Lot porselein en aardewerk

383. Vaas, China

Vaas brons, China, tweede helft 20e eeuw.

384. Zeefdruk, Anke Slooff

Zeefdruk, Noorderhaven Groningen, Anke Sloof 1995.

385. Lot glaswerk

Glazen uil, Medina Malta en een presse-papier, devils fire van Millville South Jersey studio art glass, circa 1880.

386. Vaas, Cor Unum Ceramics

Aardewerken vaas, ontwerp Jan Schuurkes model 110. Gemerkt CU (Cor Unum Ceramics), Nederland 1950-1974.

387. Vaas

Aardewerken vaas, gemerkt D.O.K. P.

388. Litho

Kleuren litho, zeegezicht met zeilboten, Konstantin Gorbatov, eerste helft 20e eeuw.

389. Vaas, Art Deco

Boheemse Art Deco bolvaas van gesatineerd glas met paarden, midden 20e eeuw.

390. Beeld

Uit ebbenhout gestoken leeuw, eerste helft 20e eeuw.

391. Staffordshire hondjes

Staffordshire porseleinen hondjes. Eerste helft 20ste eeuw.

392. Botervloot, Fris Edam

Gele aardewerken botervloot Fris Edam, midden 20e eeuw.

393. Lot aardewerk, W.C. Brouwer

Lot aardewerk van Brouwer's Aardewerkfabriek Leiderdorp, circa 1930.

394. Karaf, Potterij De Anjer

Karaf regeringsjubileum Wilhelmina 1898-1948, gemerkt Potterij De Anjer, erven Lucas Bols Amsterdam.

395. Vaas, Floris Meydam

Dikwandig helderglazen Serica vaas met ingeblazen blauwglazen kern. Ontwerp Floris Meydam, Glasfabriek Leerdam, 1958.

396. Imari bord en schotel, China, Kangxi periode

Bord en schotel, Imari, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

397. Klok

Electrische wandklok NUFA, circa 1950.

398. Vazen, Satsuma

399. Lot Satsuma

Lot Satsuma bestaande uit drie schalen, twee vazen en een dekselpot.

400. Lot Satsuma

Lot Satsuma bestaande uit een peper-en-zoutstel, twee dekselpotten, een vaas en een beeldje.

9725 CT Groningen