Veiling: Veiling 35 sessie 2

476. Kleurenprent

477. Tekening

Ingelijste potloodtekening, toegeschreven aan Diana van den Berg (1923-1997).

478. Tekening

479. Aquarellen

Twee aquarellen van Hollandse interieurs, beide gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

480. Aquarel

Aquarel op papier, linksonder gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.

481. Aquarel

Aquarel op papier, waterlandschap, rechtsonder gesigneerd I.M. '03.

482. Gravure

Ingekleurde gravure door W. Ward, begin 19e eeuw.

483. Gravure

Ingekleurde gravure door W. Ward, ingelijst met op glas geschilderde passe-partout. Begin 19e eeuw.

484. Schilderij

Schilderij "en plein air", olieverf op hout.

485. Aquarel

Aquarel, gesigneerd.

486. Prent

Prent, stadsgezicht met kerktoren, Anton Pieck. Circa 1920.

487. Spiegel

Facet geslepen ovale spiegel in eikenhouten lijst met gestoken parelrand. Circa 1920.

488. Spiegel

Ovale spiegel in vergulde lijst. Eind 19e eeuw.

489. Spiegel, Art Deco

Facet geslepen spiegel in goud beschilderde Art Deco lijst. Circa 1920.

490. Spiegel, Art Deco

Franse facet geslepen spiegel in goud kleurige houten Art Deco lijst, circa 1930.

491. Spiegel, Amsterdamse School

Facet geslepen donker gepatineerde koperen Amsterdamse School spiegel op houten basis. Met twee lichtpunten, circa 1920.

492. Spiegel

Spiegel in witte houten lijst, eind 20e eeuw.

493. Schilderij

Schilderij, weide landschap, olieverf op board. Gesigneerd met initialen.

494. Comtoise

Comtoise met vouwslinger, 19e eeuw.

495. Aquarellen, A. Lesmeister

Pendant aquarellen, gesigneerd A. Lesmeister, 20e eeuw.

496. Aquarellen

497. Tekening

Tekening, linksonder gesigneerd.

498. Prullenbakken

Drie beschilderde prullenbakken.

499. Sculptuur

Gestileerd ebbenhouten sculptuur van een naakte vrouw, gesigneerd. Midden 20e eeuw.

500. Plaatjesalbum

9725 CT Groningen