Veiling: Veiling 35 sessie 2
477. Tekening
Ingelijste potloodtekening, toegeschreven aan Diana van den Berg (1923-1997).
478. Tekening
479. Aquarellen
Twee aquarellen van Hollandse interieurs, beide gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.
480. Aquarel
Aquarel op papier, linksonder gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.
481. Aquarel
Aquarel op papier, waterlandschap, rechtsonder gesigneerd I.M. '03.
482. Gravure
Ingekleurde gravure door W. Ward, begin 19e eeuw.
483. Gravure
Ingekleurde gravure door W. Ward, ingelijst met op glas geschilderde passe-partout. Begin 19e eeuw.
484. Schilderij
Schilderij "en plein air", olieverf op hout.
486. Prent
Prent, stadsgezicht met kerktoren, Anton Pieck. Circa 1920.
487. Spiegel
Facet geslepen ovale spiegel in eikenhouten lijst met gestoken parelrand. Circa 1920.
488. Spiegel
Ovale spiegel in vergulde lijst. Eind 19e eeuw.
489. Spiegel, Art Deco
Facet geslepen spiegel in goud beschilderde Art Deco lijst. Circa 1920.
490. Spiegel, Art Deco
Franse facet geslepen spiegel in goud kleurige houten Art Deco lijst, circa 1930.
491. Spiegel, Amsterdamse School
Facet geslepen donker gepatineerde koperen Amsterdamse School spiegel op houten basis. Met twee lichtpunten, circa 1920.
493. Schilderij
Schilderij, weide landschap, olieverf op board. Gesigneerd met initialen.
495. Aquarellen, A. Lesmeister
Pendant aquarellen, gesigneerd A. Lesmeister, 20e eeuw.
499. Sculptuur
Gestileerd ebbenhouten sculptuur van een naakte vrouw, gesigneerd. Midden 20e eeuw.
9725 CT Groningen