Veiling: Veiling 35 sessie 2
426. Schilderij
Schilderij, wild boeket, olieverf op papier. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd, annotatie achterzijde.
427. Kleurenets, E. Singer
Kleurenets, Sint-Pieterskathedraal Praag, door E. Singer, begin 20e eeuw.
428. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd.
429. Ets, Willem Beeke
Handgekleurde ets, Rotterdam, Willem Beeke.
430. Schilderij, D. Hoogenraad
Schilderij, Sint-Bernard, linksonder gesigneerd D. Hoogenraad.
431. Schilderij, Jan Beaufort
Schilderij, landschap met boerderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd Beaufort.
433. Vaas, Val Saint Lambert
Gedraaide groene kristallen vaas, ontwerp René Delvenne voor Val Saint Lambert, België. Circa 1960.
438. Gouache
Gouache, landschap met figuren en molen, rechtsonder gesigneerd met initialen, eerste helft 20e eeuw.
439. Beeld
Chinees houten beeld van een dame, eerste helft 20e eeuw.
442. Telmachine, Brunsviga
Mechanische telmachine Brunsviga Duitsland. Eerste helft 20e eeuw.
443. Emmer
Metalen beschilderde emmer met goudkleurige biezen. Eind 19e eeuw.
444. Handdoekenrek
Engelse mahonie houten handdoekenrek, eind 20e eeuw.
446. Voetenstoof
Eikenhouten voetenstoof met ijzeren warmteplaat en kolenhouder, circa 1900.
447. Ketels
Een koperen ketel en een messing ketel met porseleinen handvat, circa 1900.
448. Kruk
Eikenhouten kruk met gedraaide poten en voorzien van gecapitonneerde velours zitting, circa 1900.
449. Ketel met komfoor
Koperen appelketel met koperen komfoor, eind 19e eeuw.
450. Kapstok
Eikenhouten gestoken kapstok met messing haken en ronde spiegel, circa 1920.
9725 CT Groningen