Veiling: Veiling 35 sessie 2

426. Schilderij

Schilderij, wild boeket, olieverf op papier. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd, annotatie achterzijde.

427. Kleurenets, E. Singer

Kleurenets, Sint-Pieterskathedraal Praag, door E. Singer, begin 20e eeuw.

428. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd.

429. Ets, Willem Beeke

Handgekleurde ets, Rotterdam, Willem Beeke.

430. Schilderij, D. Hoogenraad

Schilderij, Sint-Bernard, linksonder gesigneerd D. Hoogenraad.

431. Schilderij, Jan Beaufort

Schilderij, landschap met boerderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd Beaufort.

432. Vaas

Gekleurde Murano vaas, circa 1970.

433. Vaas, Val Saint Lambert

Gedraaide groene kristallen vaas, ontwerp René Delvenne voor Val Saint Lambert, België. Circa 1960.

434. Vaas

Midcentury meerkleurige Murano vaas.

435. Schaal en vaas

436. Vaas

Chinese porseleinen vaas.

437. Beeld

Bronzen beeld van een polsstokhoogspringer.

438. Gouache

Gouache, landschap met figuren en molen, rechtsonder gesigneerd met initialen, eerste helft 20e eeuw.

439. Beeld

Chinees houten beeld van een dame, eerste helft 20e eeuw.

440. Lot curiosa

441. Lot curiosa

442. Telmachine, Brunsviga

Mechanische telmachine Brunsviga Duitsland. Eerste helft 20e eeuw.

443. Emmer

Metalen beschilderde emmer met goudkleurige biezen. Eind 19e eeuw.

444. Handdoekenrek

Engelse mahonie houten handdoekenrek, eind 20e eeuw.

445. Zaanse klok

446. Voetenstoof

Eikenhouten voetenstoof met ijzeren warmteplaat en kolenhouder, circa 1900.

447. Ketels

Een koperen ketel en een messing ketel met porseleinen handvat, circa 1900.

448. Kruk

Eikenhouten kruk met gedraaide poten en voorzien van gecapitonneerde velours zitting, circa 1900.

449. Ketel met komfoor

Koperen appelketel met koperen komfoor, eind 19e eeuw.

450. Kapstok

Eikenhouten gestoken kapstok met messing haken en ronde spiegel, circa 1920.

9725 CT Groningen