Veiling: Veiling 35 sessie 2

501. Object

Ingelijst doek, gesigneerd. Eind 20e eeuw.

503. Schilderij

Abstract schilderij, acryl op board. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.

504. Sculptuur

Betonnen sculptuur gesigneerd.

506. Spiegel

Art Deco stijl spiegel, met ingeslepen decoratie, in de vorm van een vlinder, eerste helft 20e eeuw.

507. Lot glaswerk

Drie vazen, waaronder een bruine Franse Art Deco vaas.

508. Lot Makkum aardewerk

Wandbord, schaal en dekselpot Makkum.

509. Theeservies

Chinees porseleinen theeservies.

510. Hoofd

Van klei geboetseerd hoofd.

511. Glazen

Lot met verschillende antieke glazen.

512. Beelden

Zeven Afrikaanse houten beelden.

513. Plaatjesalbum

514. Scarabeeën

Twee stenen scarabeeën, 20e eeuw.

515. Karaffen en glazen

Drie bewerkte karaffen met twee glazen., begin 20e eeuw.

516. Karaffen en glazen

Twee kristallen karaffen en zes glazen, circa 1920.

517. Lot telefoonkaarten

518. Biljarttafel, Homas

Homas tafelbiljart met keuen en biljartballen.

519. Zwanen

Twee witte houten zwanen.

520. Lot aziatica

521. Lot curiosa

522. Lot curiosa

523. Reclamebord Van Nelle

Kunststof buiten reclamebord Van Nelle Zware Shag.

524. Sculptuur

Houten studie sculptuur, gesigneerd aan de onderkant.

525. Aquarel

Aquarel, landschap, rechtsonder gesigneerd.

526. Aquarel

Aquarel, bollenvelden, links onder gesigneerd. Begin 20e eeuw.

9725 CT Groningen