Veiling: Veiling 35 sessie 2
503. Schilderij
Abstract schilderij, acryl op board. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.
506. Spiegel
Art Deco stijl spiegel, met ingeslepen decoratie, in de vorm van een vlinder, eerste helft 20e eeuw.
507. Lot glaswerk
Drie vazen, waaronder een bruine Franse Art Deco vaas.
508. Lot Makkum aardewerk
Wandbord, schaal en dekselpot Makkum.
515. Karaffen en glazen
Drie bewerkte karaffen met twee glazen., begin 20e eeuw.
516. Karaffen en glazen
Twee kristallen karaffen en zes glazen, circa 1920.
518. Biljarttafel, Homas
Homas tafelbiljart met keuen en biljartballen.
523. Reclamebord Van Nelle
Kunststof buiten reclamebord Van Nelle Zware Shag.
524. Sculptuur
Houten studie sculptuur, gesigneerd aan de onderkant.
526. Aquarel
Aquarel, bollenvelden, links onder gesigneerd. Begin 20e eeuw.
9725 CT Groningen