Veiling: Veiling 35 sessie 2
251. Theepot met theelichthouder, Boch
Porseleinen theepot met theelichthouder, firma Boch. Model Amsterdam, circa 1960.
252. Plattegrond Clundert
Kopergravure van Clundert (Klundert, Noord Brabant), uit het Stedenboek van Blaeu 1649.
253. Houtsnijwerk
Balinees houtsnijwerk van een man met een gekooide kemphaan. Tweede helft 20e eeuw.
254. Kaststel
Driedelig kaststel met Chinees decor van draken. Maastricht, begin 20e eeuw.
255. Frans bed, twijfelaar
Franse bed, twijfelaar. Mahoniehout met geëboniseerde applicaties, circa 1890.
256. Schilderij
Schilderij, stadsgezicht, olieverf op board. Eerste helft 20e eeuw.
257. Gebaksvorkjes en taartprikker, Gero
Twaalf verzilverde Gero gebaksvorkjes en taartprikker in originele doos, model Palmet. Circa 1925.
258. Vaas, A.D. Copier
Blauwpaarse Flora vaas, ontwerp A.D. Copier voor de glasfabriek Leerdam, 1938.
259. Schotels
Acht Wallendorf porseleinen schotels, 19e eeuw.
260. Viool
Viool in originele koffer, tweede helft 20e eeuw.
261. Theepotten en kopjes, China
18e eeuws theepotje met daarbij een 20e eeuws theepotje, vier kommen uit de 18e en begin 20e eeuw.
262. Vaas
Netvormige Blanc de Chine vaas, eerste helft 20e eeuw.
263. Vaas, Val Saint Lambert
Kristallen vaas van Val Saint Lambert, Seraing, België. Modelnaam Lubeck, circa 1915.
264. Plattegrond gemeente Almkerk
Plattegrond gemeente Almkerk door Jacob Kuyper, uitgave van Hugo Suringar te Leeuwarden. Eind 19e eeuw.
265. Landkaart Holland
Ingekleurde kopergravure, Carte De la Hollande door M. Bonne Frankrijk. Eind 18e eeuw.
266. Schilderij
Abstract schilderij, olieverf op hout. Tweede helft 20e eeuw.
268. Aquarel, I. Bergman
Aquarel, Ingrid Bergman uit het jaar 2000.
269. Bewegwijzeringsbord
Aluminium bewegwijzeringsbord, Duitsland circa 1960.
271. Scheepskist
Houten scheepskist met messing beslag, eerste helft 20e eeuw.
272. Kast
Engelse walnoothout fineer op grenen George I stijl kast met laden en messing beslag, 19e eeuw.
273. Scheepskist
Teakhouten scheepskist met messing beslag, eerste helft 20e eeuw.
274. Bijzettafel
Bijzettafel met marqueterie van notenhout, eerste helft 20e eeuw.
275. Kinderstoel
Thonet stijl kinderstoel met skaileren zitting, eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen