Veiling: Veiling 35 sessie 2

301. Hanglamp, Luigi Colani

Space Age plexiglas hanglamp, Luigi Colani. Circa 1975.

302. Hanglamp, Dijkstra

Space Age hanglamp, plexiglas kap met aluminium, Dijkstra Holland. Circa 1975.

303. Spiegel

Facet geslepen spiegel in witte lijst.

304. Spiegel

Spiegel in gegoten gipsen lijst.

305. Grafplaat

Zwarte glazen gegraveerde grafplaat. Gedateerd 1900.

306. Palintangan

Recent werk van het dorp Kamasan Bali Indonesië.

307. Marionet, Poppentheater Praag

Marionet uit Praags Poppentheater. Groot formaat marionet, jaren 70. Voor meer informatie zie foto.

308. Wandkast

Eikenhouten wandkast met gestoken frontpanelen en kuif. Begin 20 eeuw.

309. Plantentafel

Eikenhouten plantentafel op Queen Anne poten. Midden 20e eeuw.

310. Emmers

Twee houten emmers met ijzeren banden, circa 1900.

311. Lot messing en koper

Koperen bloembak, messing weegschaal en messing aker. Begin 20e eeuw.

312. Typemachine, Underwood

Typemachine van het merk Underwood U.S.A. Eerste helft 20e eeuw.

313. Telmachine, Monroe

Mechanische telmachine van het merk Monroe. Circa 1950.

314. Lectuurbak

Wengé houten lectuurbak/bijzettafel. Circa 1960.

315. Kruik

Keulse aardewerken kruik, beschilderd en opgelegd met florale decoratie, 20e eeuw.

316. Lectuurbak, Amsterdamse school

Amsterdamse school lectuurbak in de vorm van een handtas, van geëboniseerd triplex met chromen strippen. Eerste helft 20e eeuw.

317. Aker

Gehamerde en geklonken roodkoperen Engelse aker, 19e eeuw.

318. Telmachine, Brunsviga

Mechanische telmachine van het merk Brunsviga, circa 1950.

319. Lot koper

Lot koper, begin 20e eeuw.

320. Poppenhuis

Houten beschilderd poppenhuis, eerste helft 20ste eeuw.

321. Drinkwatercontainer

Duitse bruine emaille drinkwatercontainer, eerste helft 20e eeuw.

323. Beeld

Bronzen beeld van twee metaalgietende mannen. Gelsenkirchnerer Gusstahl und Eisenwerken. Vormals Munscheid und Co. Gelsenkirchen. Gemaakt tussen 1916 en 1926.

324. Lot reclame folders

325. Lamp

Messing olielamp met glas, geëlektrificeerd. Begin 20e eeuw.

9725 CT Groningen