Veiling: Veiling 35 sessie 2
301. Hanglamp, Luigi Colani
Space Age plexiglas hanglamp, Luigi Colani. Circa 1975.
302. Hanglamp, Dijkstra
Space Age hanglamp, plexiglas kap met aluminium, Dijkstra Holland. Circa 1975.
305. Grafplaat
Zwarte glazen gegraveerde grafplaat. Gedateerd 1900.
306. Palintangan
Recent werk van het dorp Kamasan Bali Indonesië.
307. Marionet, Poppentheater Praag
Marionet uit Praags Poppentheater. Groot formaat marionet, jaren 70. Voor meer informatie zie foto.
308. Wandkast
Eikenhouten wandkast met gestoken frontpanelen en kuif. Begin 20 eeuw.
309. Plantentafel
Eikenhouten plantentafel op Queen Anne poten. Midden 20e eeuw.
310. Emmers
Twee houten emmers met ijzeren banden, circa 1900.
311. Lot messing en koper
Koperen bloembak, messing weegschaal en messing aker. Begin 20e eeuw.
312. Typemachine, Underwood
Typemachine van het merk Underwood U.S.A. Eerste helft 20e eeuw.
313. Telmachine, Monroe
Mechanische telmachine van het merk Monroe. Circa 1950.
314. Lectuurbak
Wengé houten lectuurbak/bijzettafel. Circa 1960.
315. Kruik
Keulse aardewerken kruik, beschilderd en opgelegd met florale decoratie, 20e eeuw.
316. Lectuurbak, Amsterdamse school
Amsterdamse school lectuurbak in de vorm van een handtas, van geëboniseerd triplex met chromen strippen. Eerste helft 20e eeuw.
317. Aker
Gehamerde en geklonken roodkoperen Engelse aker, 19e eeuw.
318. Telmachine, Brunsviga
Mechanische telmachine van het merk Brunsviga, circa 1950.
320. Poppenhuis
Houten beschilderd poppenhuis, eerste helft 20ste eeuw.
321. Drinkwatercontainer
Duitse bruine emaille drinkwatercontainer, eerste helft 20e eeuw.
323. Beeld
Bronzen beeld van twee metaalgietende mannen. Gelsenkirchnerer Gusstahl und Eisenwerken. Vormals Munscheid und Co. Gelsenkirchen. Gemaakt tussen 1916 en 1926.
325. Lamp
Messing olielamp met glas, geëlektrificeerd. Begin 20e eeuw.
9725 CT Groningen