Veiling: Veiling 35 sessie 2
326. Vaas
Aardewerken vaas, modelnummer D1605, gemerkt Doris. Eerste helft 20ste eeuw.
327. Inktstel, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda
Gouda plateel inktstel, gemerkt aan de onderzijde. Circa 1920.
328. Cachepot
Beschilderde aardewerk cachepot, gemerkt B.F.K. Boch Frères Keramis, begin 20e eeuw.
329. Snijwerk
Chinees benen snijwerk van twee vissers met hond, eerste helft 20e eeuw.
330. Vaas
Amberkleurige glazen vaas met geplooide rand. Eind 20e eeuw.
331. Peper, zout en mosterd set
Engelse peper, zout en mosterd set in verzilverde houder, circa 1920.
333. Lot gewichten en maten
Lot met verschillende ijzeren maten en gewichten. Circa 1900.
338. Linosnede
Linosnede van de Grote Kerk in Den Haag. circa 1920.
339. Koffiepotten
Twee blikken koffiepotten, Duitsland, 19e eeuw.
340. Ketel en vuurtest
Messing ketel en aardewerken vuurtest, Nederland, 19e eeuw.
341. Leren bureauset
Uitgebreide set leren bureau accessoires.
342. Litho, Vladimir Tretchikoff
Litho, Zulu Girl, Vladimir Tretchikoff 1951.
343. Tekening
Tekening in sepia, vrouw met fakkel. Circa 1800.
344. Landkaart Java
Nieuwe kaart van het eiland Java, circa 1900.
345. Schilderij
Schilderij, bosgezicht met boerderij, olieverf op doek. Begin 20e eeuw.
346. Grafiek
Grafiek, Pégase captif, Odilon Redon. Linksonder gesigneerd O.R., midden 20e eeuw.
347. Houtsnede, Lou Strik
Houtsnede van een moeder met kind van Lou Strik (1921-2001). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1957.
348. Fotolijst
Houten fotolijst ingelegd met parelmoer, circa 1920.
350. Schilderij, Co Schipper
Schilderij, zeegezicht bij volle maan, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd Co Schipper, midden 20e eeuw.
9725 CT Groningen