Veiling: Veiling 35 sessie 2
401. Wandborden, Plateelbakkerij Zuid-Holland
Drie wandborden, decor Rhodian, Plateelbakkerij Zuid-Holland. Circa 1925.
403. Dekselvaas
Chinese dekselvaas met prunus decor, eerste helft 20e eeuw.
404. Dienblad
Tegeldienblad met opstaande nikkelenrand, circa 1920.
405. Schilderij, J. de Goederen
Schilderij, heidelandschap, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd J. de Goederen.
406. Potloodschetsen, B. Sluyterman
Twee potloodschetsen, gesigneerd met initialen BS en toegeschreven aan B. Sluyterman.
407. Schilderij, Gustav Meist
Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd en gedateerd Gustav Meist '67, getiteld 2 Bloem.
408. Schilderij, Muller
Schilderij, heidelandschap, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd.
409. Handdoekenrek
Beukenhouten handdoekenrek, eind 20e eeuw.
410. Aquarel
Aquarel, Zwitsers berglandschap. Linksonder gesigneerd met monogram, annotatie achterzijde.
411. Eetkamerstoelen
Vier Scandinavisch design eetkamerstoelen met zwarte vinyl zitting, jaren 60.
414. Meidenkastje
Gründerzeit meidenkast met twee deuren en lade, circa 1900.
415. Typemachine, Remington Rand
Typemachine Remington Rand, jaren 30/40.
416. Telmachine, Lipsia
Rekenmachine van het merk Lipsia Rechenmaschinen-Fabrik O. Holzapfel & Cie. Leipzig, Duitsland.
418. Hoekstoel
Hoekstoel met vlechtwerk en gedraaide bolpoten, circa 1900.
419. Bureaustoel
Bureaustoel met armleuningen, zwart vinyl bekleding. Circa 1965.
420. Armstoel
Cubamahonie houten Empire armstoel met groene velours bekleding, 19e eeuw.
421. Litho bloemstilleven
Litho van bloemstilleven A. Specht, uitgegeven door Franz Hanfstaengl, Munich. Jaren 30.
422. Stadsplattegrond Dordrecht
Ingekleurde gravure, stadsplattegrond Dordrecht.
423. Kleurenets Kopenhagen
Ingekleurde ets van Kopenhagen met op de afbeelding het Gammel Strand met vissersboten en Thorvaldsen Museum. Jaren 20 vorige eeuw.
424. Gravure Dordrecht
Ingekleurde gravure Dordrecht, circa 1900.
9725 CT Groningen