Veiling: Veiling 35 sessie 2

401. Wandborden, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Drie wandborden, decor Rhodian, Plateelbakkerij Zuid-Holland. Circa 1925.

402. Wierookbrander

Bronzen wierookbrander, 20e eeuw.

403. Dekselvaas

Chinese dekselvaas met prunus decor, eerste helft 20e eeuw.

404. Dienblad

Tegeldienblad met opstaande nikkelenrand, circa 1920.

405. Schilderij, J. de Goederen

Schilderij, heidelandschap, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd J. de Goederen.

406. Potloodschetsen, B. Sluyterman

Twee potloodschetsen, gesigneerd met initialen BS en toegeschreven aan B. Sluyterman.

407. Schilderij, Gustav Meist

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd en gedateerd Gustav Meist '67, getiteld 2 Bloem.

408. Schilderij, Muller

Schilderij, heidelandschap, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd.

409. Handdoekenrek

Beukenhouten handdoekenrek, eind 20e eeuw.

410. Aquarel

Aquarel, Zwitsers berglandschap. Linksonder gesigneerd met monogram, annotatie achterzijde.

411. Eetkamerstoelen

Vier Scandinavisch design eetkamerstoelen met zwarte vinyl zitting, jaren 60.

412. Hoekwasmand

Pitriet hoekwasmand, eind 20ste eeuw.

413. Tekening

Tekening Don Quichotte

414. Meidenkastje

Gründerzeit meidenkast met twee deuren en lade, circa 1900.

415. Typemachine, Remington Rand

Typemachine Remington Rand, jaren 30/40.

416. Telmachine, Lipsia

Rekenmachine van het merk Lipsia Rechenmaschinen-Fabrik O. Holzapfel & Cie. Leipzig, Duitsland.

417. Lot curiosa

418. Hoekstoel

Hoekstoel met vlechtwerk en gedraaide bolpoten, circa 1900.

419. Bureaustoel

Bureaustoel met armleuningen, zwart vinyl bekleding. Circa 1965.

420. Armstoel

Cubamahonie houten Empire armstoel met groene velours bekleding, 19e eeuw.

421. Litho bloemstilleven

Litho van bloemstilleven A. Specht, uitgegeven door Franz Hanfstaengl, Munich. Jaren 30.

422. Stadsplattegrond Dordrecht

Ingekleurde gravure, stadsplattegrond Dordrecht.

423. Kleurenets Kopenhagen

Ingekleurde ets van Kopenhagen met op de afbeelding het Gammel Strand met vissersboten en Thorvaldsen Museum. Jaren 20 vorige eeuw.

424. Gravure Dordrecht

Ingekleurde gravure Dordrecht, circa 1900.

425. Merklap

Merklap anno 1982.

9725 CT Groningen