Veiling: Veiling 35 sessie 2

551. Lot Meccano

Acht dozen Meccano.

552. Lot Meccano

553. Lot elpees

554. Eetkamertafel

Franse eikenhouten eetkamertafel met gedraaide poten, begin 20e eeuw.

555. Wandkast

Vintage wandkast, circa 1970.

556. Clubfauteuil, Art Deco

Franse leren Art Deco clubfauteuil, circa 1930.

557. Roeimachine

Roeimachine Vogatore Skiff CARNIELLI Monaco 1972 Olympic.

558. Salontafel, Pastoe

Ronde salontafel, gemerkt Pastoe, circa 1970.

559. Eetkamertafel

Vintage eetkamertafel met zwart onderstel en wit tafelblad, circa 1970.

560. Bijzettafel

Eikenhouten bijzettafel op Queen Anne poten, circa 1920.

9725 CT Groningen