Veiling: Veiling 35 sessie 2
554. Eetkamertafel
Franse eikenhouten eetkamertafel met gedraaide poten, begin 20e eeuw.
556. Clubfauteuil, Art Deco
Franse leren Art Deco clubfauteuil, circa 1930.
557. Roeimachine
Roeimachine Vogatore Skiff CARNIELLI Monaco 1972 Olympic.
558. Salontafel, Pastoe
Ronde salontafel, gemerkt Pastoe, circa 1970.
559. Eetkamertafel
Vintage eetkamertafel met zwart onderstel en wit tafelblad, circa 1970.
560. Bijzettafel
Eikenhouten bijzettafel op Queen Anne poten, circa 1920.
9725 CT Groningen