Veiling: Veiling 35 sessie 2

527. Lot curiosa

528. Tekening

Tekening, landschap, rechtsonder gesigneerd.

529. Marter en hermelijn

Een opgezette marter en een opgezette hermelijn. Eerste helft 20e eeuw.

530. Lot dienbladen

531. Lot curiosa en dienblad

532. Lot curiosa

533. Melkbus De Eendracht

Beschilderde melkbus in Hinderloper stijl. Melkbus uit Opeinde, Melkfabriek De Eendracht uit 1874.

534. Tuinvazen

Een paar gietijzeren tuinvazen.

535. Hout, Akuaba beeld Ashanti, Ghana Afrika

Hout, Akuaba beeld Ashanti, midden 20e eeuw. Ghana Afrika. Vruchtbaarheidsbeeld, wordt gebruikt bij het volk Ashanti in Ghana Afrika.

536. Friese staartklok

Friese staartklok met bruidskrans en de vierjaargetijden beschilderde wijzerplaat. Eind 19e eeuw.

537. Friese staartklok

Friese staartklok Wuba-Warmink, circa 1980.

538. Koekoeksklok

Zuid-Duitse koekoeksklok, gedecoreerd met jachttaferelen, circa 1970.

539. Zaanse klok

Zaanse klok, tweede helft 20ste eeuw.

540. Paneel, China

Chinees houten gestoken paneel met messing ophanging, midden 20e eeuw.

541. Lot plateel, Plateelbakkerij Gouda Holland

Plateel servies bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en een kom. Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw.

542. Lot aardewerk, W.C. Brouwer

Vier verschillende aardewerken vazen van Brouwer's Aardewerkfabriek Leiderdorp, circa 1930.

543. Lot Scalextric

Lot Scalextric met drie originele dozen en twee dozen met rails en andere accessoires.

544. Lot Meccano

Doos met Meccano onderdelen.

545. Lot curiosa

546. Lot lampen

547. Lot lampen

548. Lot curiosa

549. Kaststel

Driedelig polychroom kaststel gemerkt de Klaauw, 19e eeuw.

550. Lot Meccano

551. Lot Meccano

Acht dozen Meccano.

9725 CT Groningen