Veiling: Veiling 35 sessie 2
529. Marter en hermelijn
Een opgezette marter en een opgezette hermelijn. Eerste helft 20e eeuw.
533. Melkbus De Eendracht
Beschilderde melkbus in Hinderloper stijl. Melkbus uit Opeinde, Melkfabriek De Eendracht uit 1874.
535. Hout, Akuaba beeld Ashanti, Ghana Afrika
Hout, Akuaba beeld Ashanti, midden 20e eeuw. Ghana Afrika. Vruchtbaarheidsbeeld, wordt gebruikt bij het volk Ashanti in Ghana Afrika.
536. Friese staartklok
Friese staartklok met bruidskrans en de vierjaargetijden beschilderde wijzerplaat. Eind 19e eeuw.
537. Friese staartklok
Friese staartklok Wuba-Warmink, circa 1980.
538. Koekoeksklok
Zuid-Duitse koekoeksklok, gedecoreerd met jachttaferelen, circa 1970.
540. Paneel, China
Chinees houten gestoken paneel met messing ophanging, midden 20e eeuw.
541. Lot plateel, Plateelbakkerij Gouda Holland
Plateel servies bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en een kom. Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw.
542. Lot aardewerk, W.C. Brouwer
Vier verschillende aardewerken vazen van Brouwer's Aardewerkfabriek Leiderdorp, circa 1930.
543. Lot Scalextric
Lot Scalextric met drie originele dozen en twee dozen met rails en andere accessoires.
549. Kaststel
Driedelig polychroom kaststel gemerkt de Klaauw, 19e eeuw.
9725 CT Groningen