Veiling: Veiling 35 sessie 2
451. Raamspuit
Messing raamspuit met houten pompstok, eind 19e eeuw.
452. Lot lampen
Lot met drie verschillende vintage lampen, circa 1970.
454. Raamspuit
Roodkoperen raamspuit met houten pompstok, eind 19e eeuw.
455. Ets, Hendrik de Laat
Ets, Uilenburg 's-Hertogenbosch, door Hendrik de Laat. Eerste helft 20e eeuw.
458. Bakkersmand
Gevlochten rotan bakkersmand met leren afsluiting, circa 1950.
459. Beeld
Opengewerkt houten Afrikaans beeld, eind 20e eeuw.
461. Lot porselein
Lot porselein waaronder dekschalen en borden.
462. Ets, Marius Janssen
Ets, Delf, Marius Janssen. Begin 20e eeuw.
464. Beelden
Twee spekstenen beelden, een van een Boeddha en een van een ram. Tweede helft 20e eeuw.
465. Vaas en schaal, A.D. Copier glasfabriek Leerdam
Uraniumglazen schaal uit de H2 collectie uit 1935 en groene glazen vaas uit glasfabriek Leerdam. Ontwerp A.D. Copier, jaren 30.
466. Sculptuur
Zwart gebeitst houten sculptuur van man en vrouw, tweede helft 20e eeuw.
467. Aquarel
Miniatuur aquarel "Wandelen langs de Maas", linksonder gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.
468. Krijttekeningen
Twee krijttekeningen, beide gesigneerd met de initialen. Circa 1900.
469. Tekeningen
Pendant van twee ingelijste tekeningen, studie van muizen, eerste helft 20e eeuw.
470. Tekening
Tekening Parijse scene in fauvistische stijl, rechts gesigneerd. Begin 20e eeuw.
472. Gravure
Ingekleurde gravure door W. Ward, ingelijst met op glas geschilderde passe-partout. Begin 19e eeuw.
473. Aquarel
Aquarel, portret van een kind, rechtsonder gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.
474. Ets, Toon de Jong
Ets, boerderij met vuurtoren op de achtergrond, rechtsonder gesigneerd Toon de Jong (1879-1978).
475. Schilderij, W. v.d. Veer
Schilderij op papier, winterlandschap. Rechtsonder gesigneerd W. v.d. Veer, eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen