Veiling: Veiling 35 sessie 2

451. Raamspuit

Messing raamspuit met houten pompstok, eind 19e eeuw.

452. Lot lampen

Lot met drie verschillende vintage lampen, circa 1970.

453. Tapijt

Okerkleurig Oosters tapijt.

454. Raamspuit

Roodkoperen raamspuit met houten pompstok, eind 19e eeuw.

455. Ets, Hendrik de Laat

Ets, Uilenburg 's-Hertogenbosch, door Hendrik de Laat. Eerste helft 20e eeuw.

456. Pijpenrek

Pijpenrek met ingelijste prent, circa 1920.

457. Tapijt

Oosters handgeknoopt tapijt.

458. Bakkersmand

Gevlochten rotan bakkersmand met leren afsluiting, circa 1950.

459. Beeld

Opengewerkt houten Afrikaans beeld, eind 20e eeuw.

460. Vaas

Paarse glazen vaas, tweede helft 20e eeuw.

461. Lot porselein

Lot porselein waaronder dekschalen en borden.

462. Ets, Marius Janssen

Ets, Delf, Marius Janssen. Begin 20e eeuw.

463. Brievenhouder

Teakhouten brievenhouder, eind 20e eeuw.

464. Beelden

Twee spekstenen beelden, een van een Boeddha en een van een ram. Tweede helft 20e eeuw.

465. Vaas en schaal, A.D. Copier glasfabriek Leerdam

Uraniumglazen schaal uit de H2 collectie uit 1935 en groene glazen vaas uit glasfabriek Leerdam. Ontwerp A.D. Copier, jaren 30.

466. Sculptuur

Zwart gebeitst houten sculptuur van man en vrouw, tweede helft 20e eeuw.

467. Aquarel

Miniatuur aquarel "Wandelen langs de Maas", linksonder gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

468. Krijttekeningen

Twee krijttekeningen, beide gesigneerd met de initialen. Circa 1900.

469. Tekeningen

Pendant van twee ingelijste tekeningen, studie van muizen, eerste helft 20e eeuw.

470. Tekening

Tekening Parijse scene in fauvistische stijl, rechts gesigneerd. Begin 20e eeuw.

471. Tekeningen

Twee tekeningen, onduidelijke gesigneerd.

472. Gravure

Ingekleurde gravure door W. Ward, ingelijst met op glas geschilderde passe-partout. Begin 19e eeuw.

473. Aquarel

Aquarel, portret van een kind, rechtsonder gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.

474. Ets, Toon de Jong

Ets, boerderij met vuurtoren op de achtergrond, rechtsonder gesigneerd Toon de Jong (1879-1978).

475. Schilderij, W. v.d. Veer

Schilderij op papier, winterlandschap. Rechtsonder gesigneerd W. v.d. Veer, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen