Veiling: Veiling 35 sessie 2

351. Schilderij, Derk van Dijken

Schilderij, stilleven met paprika's, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Derk van Dijken (1946-2016).

352. Inktschildering

Japanse inktschildering van bamboe, eerste helft 20e eeuw.

353. Inktschildering

Japanse inktschildering van een vis, rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

354. Tekening

Tekening van een landschap van toegeschreven aan Paul Albert Girard (1839-1920). Linksonder gesigneerd met initialen P.A.G. en verso vermelding overige info. Omstreeks 1900.

355. Ets

Ets, konijn, met potlood gesigneerd en gedateerd Huub Gerretsen '44.

356. Grafische druk

Grafische druk, rechtsonder gesigneerd Jac TH M '70.

357. Grafische druk

Grafische druk, linksonder gesigneerd Jac. TH M '70.

358. Gravure

Gravure, P. v.d. Berge, 19e eeuw.

359. Gravure

Gravure, liggende kaart van Nederland, 19e eeuw.

360. Prent

361. Prent

362. Gravure

Gravure, Provinciehuis Groningen, 19e eeuw.

363. Schaal, A.D. Copier

Schaal A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam.

364. Schaal, Seetusee glassware

Space Age presenteerschaal, glas op leer. Seetusee Canada, jaren 60.

365. Karaf

Opaline glazen karaf met blauwe spiraal om de hals, begin 20e eeuw.

366. Schaal, Daalderop

Presenteerschaal met kristallen binnenschaal. Daalderop Tiel, jaren 20.

367. Vaas, A.D. Copier en Floris Meydam

Dikwandige helderglazen vaasje met geëtste decoratie van paarden. Vaas ontwerp A.D. Copier en decor ontwerp Floris Meydam, Glasfabriek Leerdam, 1948.

368. Vaas

Geglazuurde aardwerken vaas, gemerkt met een G.

369. Kaarsenstandaards, Art Deco

Twee verchroomde Art Deco messing kaarsenstandaards, midden 20ste eeuw.

370. Vaas, A.D. Copier

Tincraquelé vaas met groene rand overgaand naar transparant. Ontworpen door A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam, circa 1935.

371. Waterkan

Glazen waterkan, gemerkt CL.

372. Beeld

Houten beeld van Chinese man, eerste helft 20e eeuw.

373. Lot Makkum

Twee wandborden en kom, Koninklijke Tichelaar Makkum.

374. Snijwerk

Uit tagua noot gesneden hond gemerkt met Chinees karakter, midden 20e eeuw.

375. Torso, C. de Winter

Keramieken beeld met brons glazuur, Carla de Winter 2006.

9725 CT Groningen