Veiling: Veiling 35 sessie 2
351. Schilderij, Derk van Dijken
Schilderij, stilleven met paprika's, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Derk van Dijken (1946-2016).
352. Inktschildering
Japanse inktschildering van bamboe, eerste helft 20e eeuw.
353. Inktschildering
Japanse inktschildering van een vis, rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
354. Tekening
Tekening van een landschap van toegeschreven aan Paul Albert Girard (1839-1920). Linksonder gesigneerd met initialen P.A.G. en verso vermelding overige info. Omstreeks 1900.
355. Ets
Ets, konijn, met potlood gesigneerd en gedateerd Huub Gerretsen '44.
356. Grafische druk
Grafische druk, rechtsonder gesigneerd Jac TH M '70.
357. Grafische druk
Grafische druk, linksonder gesigneerd Jac. TH M '70.
359. Gravure
Gravure, liggende kaart van Nederland, 19e eeuw.
363. Schaal, A.D. Copier
Schaal A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam.
364. Schaal, Seetusee glassware
Space Age presenteerschaal, glas op leer. Seetusee Canada, jaren 60.
365. Karaf
Opaline glazen karaf met blauwe spiraal om de hals, begin 20e eeuw.
366. Schaal, Daalderop
Presenteerschaal met kristallen binnenschaal. Daalderop Tiel, jaren 20.
367. Vaas, A.D. Copier en Floris Meydam
Dikwandige helderglazen vaasje met geëtste decoratie van paarden. Vaas ontwerp A.D. Copier en decor ontwerp Floris Meydam, Glasfabriek Leerdam, 1948.
369. Kaarsenstandaards, Art Deco
Twee verchroomde Art Deco messing kaarsenstandaards, midden 20ste eeuw.
370. Vaas, A.D. Copier
Tincraquelé vaas met groene rand overgaand naar transparant. Ontworpen door A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam, circa 1935.
372. Beeld
Houten beeld van Chinese man, eerste helft 20e eeuw.
373. Lot Makkum
Twee wandborden en kom, Koninklijke Tichelaar Makkum.
374. Snijwerk
Uit tagua noot gesneden hond gemerkt met Chinees karakter, midden 20e eeuw.
375. Torso, C. de Winter
Keramieken beeld met brons glazuur, Carla de Winter 2006.
9725 CT Groningen