261. Theepotten en kopjes, China

18e eeuws theepotje met daarbij een 20e eeuws theepotje, vier kommen uit de 18e en begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 261. Theepotten en kopjes, China
Veiling Veiling 35 sessie 2
Afmetingen Max. hoogte 12 cm en max. breedte 17,5 cm.
Conditie Diverse beschadigingen.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen