256. Schilderij

Schilderij, stadsgezicht, olieverf op board. Eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 256. Schilderij
Veiling Veiling 35 sessie 2
Afmetingen 60 x 20 cm.
Conditie In redelijke staat.
Huidig bod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen