359. Borden, China

Vier porseleinen borden, China, 18e eeuw.

Kavelnummer en naam 359. Borden, China
Veiling Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
Afmetingen Max. diameter 23 cm.
Conditie Barst, diverse chips en frittings, een bord verkleurd en gerestaureerd, zie foto's.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen