Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
356. Cloisonné dekseldoos, China
Chinese cloisonné dekseldoos in de vorm van een neushoorn, circa 1900.
357. Gemberpot, China
Porseleinen gemberpot met originele deksel, China, eind 19e eeuw.
358. Sake kruik, Japan
Porseleinen sake kruik, Japan, eerste helft 20e eeuw.
359. Borden, China
Vier porseleinen borden, China, 18e eeuw.
360. Kommen, Japan
Twee Imari porseleinen kommen, transferprint en schilderingen. Japan, eind 19e eeuw.
361. Loro Blonyo, Indonesië
Een zittend Javaans bruidspaar (Loro Blonyo), uit hout gesneden en beschilderd. Java Indonesië, tweede helft 20e eeuw.
362. Kastje en kistje
Een miniatuur juwelenkastje samen met een juwelenkistje, beide bewerkt met messing, midden 20e eeuw.
365. Kris
Balinese dames kris met messing schede, midden 20e eeuw.
366. Kris
Javaanse kris met messing schede, midden 20e eeuw.
367. Boeddha
Grote huilende Yogi Boeddha gesneden uit kokoshout, eind 20e eeuw.
369. Terracotta beeld, China
Terracotta beeld, grafgift, naar oud voorbeeld, China, 20e eeuw.
370. Houten beeld, Bali/Indonesië
Houten beeld, Bali/Indonesië, 20e eeuw.
371. Theepot, India
Messing Indiase theepot, midden 20e eeuw.
372. Happy Boeddha
Zittende lachende Boeddha met zeven kinderen, gemerkt aan de onderkant, midden 20e eeuw.
373. Vazen, China
Een paar porseleinen vazen naar Japans voorbeeld, China, eind 20e eeuw.
375. Boeddha, China
Metalen beeld van Boeddha, China, eind 20e eeuw.
377. Hoektafel, Japan
Japanse hoektafel voorzien van botanische decoratie en vogels, eerste helft 20e eeuw.
378. Stoel met snijwerk, Bali/Indonesië
Houten demontabele stoel uit Bali/Indonesië, gemerkt RIC 27, tweede helft 20e eeuw.
379. Kris, Djokja Indonesië
Indonesische Djokja kris met fijn gesneden houten Madura greep en een kling uit de 14e eeuw, gedreven messing pemdok.
380. Samoerai, Japan
Groot bronzen beeld van een Samoerai, Japan eind 20e eeuw.
381. Kunstwerk, China
Aziatisch kunstwerk, China, eind 20e eeuw.
9725 CT Groningen