Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021

356. Cloisonné dekseldoos, China

Chinese cloisonné dekseldoos in de vorm van een neushoorn, circa 1900.

Startbod: € 60

Prijsindicatie: € 120 - € 220

357. Gemberpot, China

Porseleinen gemberpot met originele deksel, China, eind 19e eeuw.

Startbod: € 100

Prijsindicatie: € 200 - € 350

358. Sake kruik, Japan

Porseleinen sake kruik, Japan, eerste helft 20e eeuw.

Startbod: € 40

Prijsindicatie: € 80 - € 160

359. Borden, China

Vier porseleinen borden, China, 18e eeuw.

Startbod: € 30

Prijsindicatie: € 60 - € 120

360. Kommen, Japan

Twee Imari porseleinen kommen, transferprint en schilderingen. Japan, eind 19e eeuw.

Startbod: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 80

361. Loro Blonyo, Indonesië

Een zittend Javaans bruidspaar (Loro Blonyo), uit hout gesneden en beschilderd. Java Indonesië, tweede helft 20e eeuw.

Startbod: € 40

Prijsindicatie: € 80 - € 160

362. Kastje en kistje

Een miniatuur juwelenkastje samen met een juwelenkistje, beide bewerkt met messing, midden 20e eeuw.

Startbod: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 80

363. Kris

Zwarte Balinese kris, begin 20e eeuw.

Startbod: € 70

Prijsindicatie: € 140 - € 240

364. Kris

Een Sulawesi (Celebes) kris, midden 20e eeuw.

Startbod: € 40

Prijsindicatie: € 80 - € 160

365. Kris

Balinese dames kris met messing schede, midden 20e eeuw.

Startbod: € 30

Prijsindicatie: € 60 - € 120

366. Kris

Javaanse kris met messing schede, midden 20e eeuw.

Startbod: € 40

Prijsindicatie: € 80 - € 160

367. Boeddha

Grote huilende Yogi Boeddha gesneden uit kokoshout, eind 20e eeuw.

Startbod: € 30

Prijsindicatie: € 60 - € 90

368. Blik

Beschilderd blik Chinoiserie, circa 1900.

Startbod: € 20

Prijsindicatie: € 30 - € 60

369. Terracotta beeld, China

Terracotta beeld, grafgift, naar oud voorbeeld, China, 20e eeuw.

Startbod: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 80

370. Houten beeld, Bali/Indonesië

Houten beeld, Bali/Indonesië, 20e eeuw.

Startbod: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 80

371. Theepot, India

Messing Indiase theepot, midden 20e eeuw.

Startbod: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 60

372. Happy Boeddha

Zittende lachende Boeddha met zeven kinderen, gemerkt aan de onderkant, midden 20e eeuw.

Startbod: € 20

Prijsindicatie: € 30 - € 60

373. Vazen, China

Porseleinen vazen, China, eind 20e eeuw. Naar Japans voorbeeld.

Startbod: € 30

Prijsindicatie: € 60 - € 120

374. Kom, Japan

Porseleinen kom, Japan, 19e eeuw.

Startbod: € 10

Prijsindicatie: € 20 - € 40

375. Boeddha, China

Metalen beeld van Boeddha, China, eind 20e eeuw.

Startbod: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 80

376. Kris, Solo Java

Javaanse Solo kris met houten greep met rood gelakte schede, elf luks kling uit de 16e eeuw.

Startbod: € 300

Prijsindicatie: € 600 - € 900

377. Hoektafel, Japan

Japanse hoektafel voorzien van botanische decoratie en vogels, eerste helft 20e eeuw.

Startbod: € 30

Prijsindicatie: € 60 - € 120

378. Stoel met snijwerk, Bali/Indonesië

Houten demontabele stoel uit Bali/Indonesië, gemerkt RIC 27, tweede helft 20e eeuw.

Startbod: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 80

379. Kris, Djokja Indonesië

Indonesische Djokja kris met fijn gesneden houten Madura greep en een kling uit de 14e eeuw, gedreven messing pemdok.

Startbod: € 400

Prijsindicatie: € 800 - € 1200

380. Samoerai, Japan

Groot bronzen beeld van een Samoerai, Japan eind 20e eeuw.

Startbod: € 140

Prijsindicatie: € 280 - € 500

9725 CT Groningen