378. Stoel met snijwerk, Bali/Indonesië

Houten demontabele stoel uit Bali/Indonesië, gemerkt RIC 27, tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 378. Stoel met snijwerk, Bali/Indonesië
Veiling Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
Afmetingen Hoogte 93 cm, breedte 37 cm en diepte 88 cm.
Conditie In gebruikte staat.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen