Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021

458. Bloempot, Japan

Porseleinen bloempot, Japan, eind 19e eeuw.

459. Vazen, China

Porseleinen vazen met pruimenbloesem decoratie, China, 20e eeuw.

460. Armband, China

Ivoren armband, China, begin 20e eeuw.

461. Vazen, Japan

Porseleinen Imari vazen, Japan, 18e eeuw.

462. Kop-en-schotels, China

Porseleinen kop-en-schotels, China, eerste helft 18e eeuw. Chinees Imari.

463. Kop-en-schotels, China

Porseleinen kop-en-schotels, China, eerste helft 18e eeuw.

464. Imari borden, China, Kangxi periode

Twee Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

467. Borden, China, Kangxi periode

Drie porseleinen borden, China, ca. 1710 , Kangxi periode.

468. Foo dog

Een paar houtensnijwerkjes in de vorm van een foo dog, gemerkt Chinees karakter, midden 20e eeuw.

469. Kop-en-schotels, China

Porseleinen kop-en-schotels, China, 18e eeuw.

470. Houtsnede, Japan

Houtsnede, Sadanobu I (1809-1879) Shinto-schrijn in de winter (rond 1860) Uit de serie: Naniwa hyakkei no uchi (Honderd doorkijkjes van Osaka) latere druk 20e eeuw.

471. Netsuke

Benen netsuke van een oude man, gemerkt met karakter, Japan/China, 20e eeuw.

472. Netsuke

Benen netsuke van Boeddha met twee kinderen, gemerkt met karakter, Japan/China, 20e eeuw.

473. Netsuke

Benen netsuke van een oude man, Japan/China, 20e eeuw.

474. Netsuke

Benen netsuke van een oude man, gemerkt met karakter Japan/China, 20e eeuw.

475. Netsuke

Benen netsuke van een man met kraanvogel, gemerkt met karakter, Japan/China, 20e eeuw.

476. Erotisch snijwerk, China

Erotisch benen snijwerk van een copulerend koppel, China, 20e eeuw.

477. Netsuke

Benen netsuke van een Geisha, gemerkt met karakter Japan/China, 20e eeuw.

478. Netsukes

Twee benen netsukes van oude mannen, gemerkt met karakter China/Japan, 20e eeuw.

479. Netsukes

Twee benen netsukes van een man en vrouw, gemerkt met karakter man en vrouw China/Japan, 20e eeuw.

480. Erotisch snijwerk, China

481. Netsukes

Vier verschillende benen netsukes, eind 20e eeuw.

482. Netsukes en snijwerk, China

Drie uit hout gesneden Chinese figuren, gemerkt met Chinees karakter, eind 20e eeuw.

483. Netsukes, China

Drie verschillende houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter, eind 20e eeuw.

484. Netsukes, China

Vier verschillende houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter, eind 20e eeuw.

9725 CT Groningen